Кімнатні рослини

Гусманія

— 11 березня 2015 —

Відповідно до китайського вчення фен-шуй, ця квітка володіє естетотерапевтичним ефектом, сприяє поліпшенню загального самопочуття, знімає стрес. Гусманія вносить у життя людини гармонію й умиротворення. Крім цього вона скорочує кількість пилових часток у повітрі.


5 ідеальних рослин для дитини

— 4 березня 2015 —

Озеленення дитячої кімнати вимагає обережного та зваженого підходу, адже, на відміну від усіх житлових приміщень, у дитячій можна розташовувати тільки ті рослини, які мають певні корисні характеристики.


Кімнатні рослини: обережно, весняне сонце!

— 25 лютого 2015 —

Березень місяць не занадто радує нас сонячними днями, однак світловий день помітно збільшився. Це, з одного боку, добре - можна довше займатися домашніми справами при природному світлі, заощаджуючи електрику, довше гуляти, та й настрій поліпшується... Але це у людей. А що з нашими улюбленими кімнатними рослинами? Як вони реагують на достаток світла? У тому й справа, що у рослин виникають проблеми й реагують вони по-різному. Для кімнатних рослин збільшення тривалості світлового дня - сильний стрес.


Більбергія - «Сльози королеви»

— 18 лютого 2015 —

Більбергія - рослина сімейства бромелієвих. До цього сімейства належать врієзія - найпрекрасніша з бромелієвих, гусманія, криптантус - лідер за розцвіченням листя, неорегелія, ехмея, а також знаменитий ананас.


Каланхое Блоссфельда - квітка під ковпаком

— 11 лютого 2015 —

Каланхое Блоссфельда - кімнатна рослина, яка настільки невибаглива, що її можна рекомендувати не тільки починаючим квіткарям, але навіть маленьким дітям, які намагаються самостійно доглядати за зеленими вихованцями. 


Як гарантувати строкатий візерунок на листях сансев’єр

— 4 лютого 2015 —

Виняткова витривала сансев’єрія знову повертається в моду. Одна з кращих рослин для прикраси інтер'єрів не тільки приватних будинків, але й офісів заслужила загальне визнання скромністю вимог і високою витривалістю. 


Навіщо кактусам колючки

— 28 січня 2015 —

Думаєте, тільки для самооборони? А ось і ні. Їхнє завдання зводиться не тільки до цього, вона набагато ширше й цікавіше. Давайте разом «пробіжимося» по колючках кактусів і коротенько ознайомимося з їхніми функціями. 


Як доглядати за кімнатними рослинами у лютому

— 28 січня 2015 —

Зима щорічно вносить свої корективи в життя природи - це процес закономірний і загальновідомий.


Весняні квіти на зимовому підвіконні

— 21 січня 2015 —

Запашні весняні квіти, що стоять біля покритого морозним візерунком вікна, викликають справжнє захоплення у кожного з нас. Але щоб букети гіацинтів, мускарів, крокусів або нарцисів прикрасили ваш будинок, наповнивши його в розпал зими весняним настроєм, необхідно трохи потрудитися.


Кодієум строкатий: особливості розмноження

— 14 січня 2015 —

Кодієум (Codiaeum) - вічнозелений чагарник з незвичайно гарним шкірястим листям різної форми (ланцетної, овальної, спіральної) і різного розцвічення. На рослині одночасно може знаходитися листя, забарвлене в жовтий, жовтогарячий, зелений, червоний і темно-пурпурний колір. Остаточна конфігурація й офарблення листя формуються тільки з віком. У кімнатних умовах кодієум квітує дуже рідко. Його квітки зібрані в пазушні суцвіття. Вони непоказні й декоративної цінності не мають.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс