Кімнатні рослини

Ятрофа подагрична

— 24 квітня 2013 —

Ця незвичайна рослина поки рідко зустрічається на наших підвіконнях. Увагу відразу привертає роздутий біля основи стовбур і велике листя - «лопушки». Доповнюють картину парасольки яскраво-червоних квітів. Коли бачиш дорослу рослину, відразу розумієш, чому їй дали друге ім'я - живіт Будди.


Посадка бегонії та догляд за нею

— 17 квітня 2013 —

Останнім часом все більшу популярність здобувають бульбові бегонії. І не просто так. Нині на ринку з'явилися нові сорти з чудовими махровими квітками найрізноманітнішого забарвлення, повз які неможливо пройти і не купити. А крім того, ці бегонії дуже універсальні - ростуть і на підвіконні у квартирі, і у квітнику поруч з будинком.


Листопад у азалії

— 10 квітня 2013 —

На 8 Березня мені подарували азалію. Вона якось швидко відквітувала, а зараз уже й листя скинула. Невже загинула або так і повинно бути?


Шефлера. Чагарник для квартири й офісу

— 10 квітня 2013 —

Шефлера - дуже гарний вічнозелений гіллястий чагарник з гнучкими гілками, дуже декоративний і здатний прикрасити будь-який інтер'єр.


Бальзамін. Секрети вирощування

— 3 квітня 2013 —

Більше чотирьохсот років прикрашає бальзамін вікна наших будинків. В останні роки новомодні рослини спробували витиснути його, але не вийшло - кімнатний бальзамін, завдяки старанням селекціонерів, знову завойовує статус домашнього улюбленця. Він безоплатно роздаровує нам посмішки своїх зворушливих, ніжних квіток і гасить негативні наслідки життєвих безладь.


Антуріум покрився плямами

— 27 березня 2013 —

На день народження мені подарували квітку антуріум, але він виявився чимось хворим. Листочки псуються й засихають. Спочатку на нижньому боці утворюються плями, потім вони збільшуються і проступають на верхню частину листя. Порадьте, чим йому можна допомогти.


Фаленопсис - прекрасний і зовсім невибагливий

— 27 березня 2013 —

Часто прекрасну орхідею - фаленопсис дарують жінкам на якесь свято. Якщо саме ви стали господаркою фаленопсиса і тепер перебуваєте в сум'ятті, як тепер за ним доглядати, пропонуємо кілька порад з агротехніки цієї чудової рослини.


Здивує листям каладіум

— 20 березня 2013 —

Це одна з рослин, що досить часто зустрічаються на підвіконнях любителів квітів, а от їхню назву ми зазвичай не знаємо. 


«Біла вата» на квітах. Що це?

— 13 березня 2013 —

Це борошнисті червці - серйозний шкідник на кімнатних квітах. При незначній поразці допоможуть збір шкідників або обрізання уражених частин рослин. 


Як пересадити алоказію

— 6 березня 2013 —

Алоказія - один з представників сімейства Ароїдних. Цю тропічну рослину квіткарі полюбили за її величезне листя з яскравими прожилками, що володіють великою декоративністю. Щоб алоказія радувала соковитою зеленню, її необхідно вчасно пересаджувати. Як правило, це потрібно робити щорічно і бажано навесні. Пересадження цієї рослини має свої нюанси, яких варто неухильно дотримуватися.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс