Кімнатні рослини

Ехінопсис - красивоквітучий кактус на вашому вікні

— 19 жовтня 2017 —

Ехінопсис (Echinopsis) — належить до сімейства Кактусових, а батьківщиною є Південноамериканський континент. Назва виду походить від слова «echinos», що мовою стародавніх греків означає «їжак». Це найбільш відомий і популярний вид кактусів, сьогодні селекціонери представляють широку різноманітність його гібридних форм.


Калатея шафранна: та, що молиться богу

— 11 жовтня 2017 —

Калатея шафранна (Calathea crocata) – багаторічна квітуча трав'яниста кореневищна рослина, розповсюджена у вологому тропічному кліматі прибережних районів у Південній Америці. Свою народну назву "та, що молиться богу" або "богомольник", калатея одержала тому, що положення її листя уночі або в похмуру погоду схоже на витягнуті руки людей, що моляться богу і просять благословення.


Як розмножувати спатифілум

— 4 жовтня 2017 —

Ця кімнатна квітка вже давно користується великою популярністю й повагою у квіткарів за свої численні гідності. У ній поєдналися привабливість і краса зі здатністю очищати повітря в житлових приміщеннях. 


Іфейон: догляд у домашніх умовах

— 27 вересня 2017 —

Іфейон (Ipheion) – квітуча цибулева рослина із сімейства лілейних, батьківщиною якої є тропічні та субтропічні області Південної Америки. Ця культура не є морозотривкою в силу свого походження, тому на садових ділянках її можна вирощувати тільки в регіонах з теплим кліматом. А от як кімнатна рослина іфейон почуває себе чудово.


Кімнатні рослини, що не вимагають особливого догляду

— 20 вересня 2017 —

Гарні, доглянуті зелені рослини прикрашають будинок, насичують повітря фітонцидами, поглинають шкідливі речовини та створюють атмосферу затишку. Але щоб куплені в магазині горщикові квіти благополучно росли і розвивалися у вашій квартирі за ними потрібно доглядати.


Пересаджуємо монстеру правильно

— 6 вересня 2017 —

Монстера має тропічне походження і зустрічається в природі в регіонах з пекучим кліматом. Цю рослину  можна часто зустріти у великих приміщеннях у якості заднього фона.


Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками

— 30 серпня 2017 —

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.


10 кращих підживлень для кімнатних рослин

— 23 серпня 2017 —

Секрет розкішного кімнатного квітника простий: рослини потрібно добре підживлювати, інакше не дочекатися ні пишного листя, ні гарного цвітіння.


Невибагливий красень гранат

— 16 серпня 2017 —

Кімнатний гранат - одна з найкрасивіших рослин, особливо під час цвітіння. Карликовий гранат (Punica nana) найкраще підходить для домашнього вирощування. Висота рослини досягає 80 - 90 см, така ж ширина крони. Рослина напівлистопадна, тобто в зимовий період може частково або повністю скинути листя. Листя невелике, витягнуте, до 3 см довжиною, навесні бронзове, зріле - яскраво-зелене, перед листопадом жовтіє.


Пересаджуємо орхідею правильно

— 9 серпня 2017 —

Орхідею вважають дуже непростою квіткою. І тому початківцю квіткареві часом не під силу догляд за цією примхливою рослиною. Звичайно, частою помилкою є надмірна увага й неправильний догляд за орхідеєю, а не його відсутність. Це, як правило, стосується майже всіх кімнатних рослин.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс