Кімнатні рослини

Як пересадити алоказію

— 6 березня 2013 —

Алоказія - один з представників сімейства Ароїдних. Цю тропічну рослину квіткарі полюбили за її величезне листя з яскравими прожилками, що володіють великою декоративністю. Щоб алоказія радувала соковитою зеленню, її необхідно вчасно пересаджувати. Як правило, це потрібно робити щорічно і бажано навесні. Пересадження цієї рослини має свої нюанси, яких варто неухильно дотримуватися.


Як підготувати кімнатні рослини до весни?

— 27 лютого 2013 —

Які процедури необхідно провести з кімнатними квітами навесні?


Як змусити фіалку квітувати? План дій

— 27 лютого 2013 —

Пересаджуємо фіалку у свіжий пухкий ґрунт, при необхідності в менший горщик. Під час пересадження обірвіть весь нижній ряд листя. Не бійтеся, фіалка спокійно переживе втрату 4-5 листочків.


Вирощуємо ківі вдома

— 20 лютого 2013 —

Ківі - це ліана, що досягає довжини 8-10 метрів, плід якої має ніжну м'якоть з кисло-солодким смаком і ароматом ананаса. Поява ківі - це результат роботи селекціонерів з Нової Зеландії. Але не дивлячись на прихильність до субтропічного клімату та підвищеної вологості повітря, сьогодні існують види ківі, здатні зростати в помірному поясі, при цьому зберігаючи свої смакові та корисні якості. Сьогодні щеплені саджанці ківі можна купити в магазині, але вирощування ківі в домашніх умовах також ніхто не скасовував, тим більше, що така процедура є набагато цікавішою та приємнішою.


Фейхоа в домашніх умовах

— 13 лютого 2013 —

Вирощування фейхоа в домашніх умовах найчастіше починають з посіву насіння. Одержати насіння досить легко, для цього потрібний бажано свіжозірваний стиглий плід. Якщо плоди переспіли або довго зберігалися насіння може не зійти, або буде вже пророщеним.


Як допомогти впалим у горщику квітам

— 6 лютого 2013 —

Упав горщик з рослинами, і земля з коренів повністю обсипалася - для більшості квітів і кімнатних рослин це ще не проблема.


Невибагливий олеандр. Особливості вирощування

— 6 лютого 2013 —

Розкажіть, будь ласка, як вирощувати рослину олеандр. Мій за літо виріс до 1,5 м. Його, напевно, потрібно пересаджувати у великий горщик, а як? Який догляд йому потрібний у зимовий час?


Чи можна виростити японську айву у квартирі

— 30 січня 2013 —

Я посадила кілька кісточок японської айви в горщики. Всі вони зійшли. Але я не знаю, чи буде рости хеномелес у кімнатних умовах? Розкажіть про це детальніше.


Кава з підвіконня

— 29 січня 2013 —

Виростити каву на підвіконні зовсім нескладно. Навіть не сортові рослини з насіння швидко ростуть і на п'ятий рік починають плодоносити. Вже тоді можна зібрати та підсмажити каву власного виробництва.


Рослини, що очищують повітря у квартирі та домі

— 23 січня 2013 —

Повітря, яким ми дихаємо наповнене усілякими мікроорганізмами, найчастіше зовсім не корисними для здоров'я. Крім цього ми вдихаємо пил, фарби, лаки, тютюновий дим, випари пластику та багато інших небезпечних домішок. Особливо гостро ця проблема стоїть взимку, коли вікна закриті та немає можливості провітрити приміщення. Тому обзаведіться кімнатними рослинами, які допомагають очистити повітря у квартирі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...