Кімнатні рослини

Ставок... на балконі

— 18 травня 2016 —

Якщо балкон за площею великий, то крім рослин у горщиках, можна створити й міні-ставок. Адже вода не тільки заспокоює і прибирає негативну енергетику, але й воложить повітря у спекотний день.


Кислиця - "конюшина щастя"

— 18 травня 2016 —

Кислиця (Oxalis) з сімейства кисличних. У простолюді кислицю трикутну або охарис називають ще "конюшина щастя" завдяки подібності листя. Ця трав'яниста рослина привертає красою численного витонченого листя на довгих вигнутих черешках. Смак листя кислий, звідси й назва роду від грецького oxys - гострий, кислий, а в Мексиці деякі види кислиці вирощують через їстівні бульби.


Весна - час пересадження кімнатних рослин

— 11 травня 2016 —

Кімнатним рослинам пересадження робиться для поліпшення живлення (з часом ґрунт у горщику виснажується), а також для кращої аерації ґрунту в горщику. Але перш, ніж пересаджувати рослину, потрібно переконатися в тому, що їй потрібне пересадження.


Кімнатні гербери - яскравий букет у горщику

— 27 квітня 2016 —

Помітні, великі, масивні неповторні кошики суцвіть гербери буквально перетворюють кімнати, розставляючи в них найяскравіші колірні акценти. Гербери компактні, їхня зелень майже непримітна, але в будь-яких обставинах вони здаються живим букетом у горщику. І нехай вирощувати в домашніх умовах їх не так вже і просто, але ці красуні настільки яскраві, що складностей ви й не помітите.


Аденіум: вирощування та догляд

— 20 квітня 2016 —

Цю екзотику вирощують заради гарних каудексів (стовщень стовбура), що іноді нагадують тварину або людську фігуру, і заради квітів, які можуть перевищувати в діаметрі 10 см.


Тропічна красуня кросандра

— 13 квітня 2016 —

Кросандра привертає увагу ефектним яскравим цвітінням. Це рослина компактної форми у вигляді мініатюрного кущика з великим темно-зеленим блискучим листям, на фоні листя контрастно виглядають колосовидні суцвіття з жовтогарячими або жовтими квітками.


Розкішне листя морської зірки. Догляд і розмноження криптантуса

— 6 квітня 2016 —

Серед сімейства Бромелієвих є чимало рослин з оригінальним офарбленням листя. Але мало хто може похвалитися настільки яскравими ефектами текстур, як криптантус. З першого погляду розкішні розетки листя з їхніми смугами та візерунками, що нагадують то коштовності, то морські зірки, зачаровують серця. Цій рослині немає рівних у ролі виразного акценту. І нехай вирощувати криптантус не зовсім просто, але він заслуговує особливого місця в будь-якій колекції.


Як виростити гранат на підвіконні

— 30 березня 2016 —

Серед любителів кімнатних екзотичних рослин гранат користується особливою популярністю. Ця рослина радує око в будь-який час року своїми вогняними, пурпуровими або яскраво-червоними квітами, дрібними довгастими зеленими листиками, а також оригінальними плодами, схожими на червоні ліхтарики.


Секрети правильного розмноження герані

— 23 березня 2016 —

Власники гераней, особливо новачки, досить часто бувають здивовані питанням: як розмножити герань у домашніх умовах? Розмножують герань звичайно двома способами насінням і живцюванням. Але при насінному розмноженні декоративні ознаки сорту можуть бути загублені, наприклад строкате забарвлення листя або квіток. Так що декоративні сорти найкраще розмножувати живцюванням, тоді декоративність повністю зберігається.


Тропічна красуня руелія

— 16 березня 2016 —

У тропічних районах земної кулі росте багато гарних квітів, ці рослини звичні до тепличних умов, тому ми можемо їх вирощувати тільки як кімнатні квіти в горщиках. Руелія - красивоквітуча рослина із тропіків, що прекрасно почуває себе у квартирних умовах, легко розмножується, швидко росте, рясно і довгостроково квітує все літо при правильному догляді.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс