Кімнатні рослини

Їдучи у відпустку. Як зберегти кімнатні квіти

— 9 липня 2015 —

Улітку, у сезон відпусток, про рослини потрібно подумати завчасно, адже іноді доводиться їхати не на кілька днів, а на пару тижнів. 


Нертера - коралові мохи

— 9 липня 2015 —

Серед рослин, у яких плоди грають для нас більш декоративне значення, чим квітки, витончена нертера гренадська стоїть на першому місці. Нерідко з нею обходяться дуже несправедливо - як з недорогою однолітньою кімнатною рослиною, котру купують на один сезон. Насправді ж цю ефектну рослину можна культивувати протягом багатьох років.


Особливості літнього догляду за рослинами

— 1 липня 2015 —

Літо - це довгоочікувана пора року і для людей, а також і для багатьох, активно зростаючих саме в цей період, кімнатних рослин. Ось чому особливий догляд настільки важливий не тільки студеною зимою, але й пекучим літом.


10 домашніх рослин, які важко загубити

— 24 червня 2015 —

Ці красені настільки невибагливі, що здатні пережити й недолік уваги, і спеку, і надлишок вологи.


Красуня глоксинія: розмноження насінням і листям

— 17 червня 2015 —

Глоксинія - разюче гарна рослина сімейства Геснерієві. Над широким бархатистим листям, зібраним в пучок, на довгих соковитих квітконіжках піднімаються великі, витончені квітки-грамофончики, залежно від сорту, пофарбовані в яскраві фіолетові, сині, червоні, рожеві, білі тони. Квіткарі люблять глоксинію за святкову декоративність, непоганий сортамент і розмаїтість способів розмноження.


Цілющі властивості традесканції

— 10 червня 2015 —

Традесканція, зебрина, «жіночі плітки» - як тільки не називають цю рослину з яскравим строкатим листям на довгих пагонах, що красиво звисає з кашпо. 


Пеперомії - рослини для дружелюбної атмосфери

— 3 червня 2015 —

Пеперомія - це популярна серед квіткарів кімнатна рослина. Відомо близько 400 видів, які перекочували до нас на підвіконня з лісів Південної Америки.


Розмноження аденіума насінням

— 27 травня 2015 —

Аденіуми скорили серця квіткарів в усьому світі. Незважаючи на зовнішній шик, аденіум прекрасно адаптується в кімнатній культурі, охоче квітує і розмножується.


Секрети догляду за абутилоном

— 20 травня 2015 —

Абутилон досить відома красивоквітуча рослина, вирощувана в кімнатних умовах. Велика кількість квіткарів успішно вирощує і любить цю чудову рослину, з любов'ю називаючи домашнім кімнатним кленом. 


Дендробіум фаленопсис. Правила догляду

— 13 травня 2015 —

Дендробіум фаленопсис - могутня орхідея з масивними бульбами, які запасають велику кількість живильних речовин і вологи.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс