Кімнатні рослини

Аденіум: вирощування та догляд

— 20 квітня 2016 —

Цю екзотику вирощують заради гарних каудексів (стовщень стовбура), що іноді нагадують тварину або людську фігуру, і заради квітів, які можуть перевищувати в діаметрі 10 см.


Тропічна красуня кросандра

— 13 квітня 2016 —

Кросандра привертає увагу ефектним яскравим цвітінням. Це рослина компактної форми у вигляді мініатюрного кущика з великим темно-зеленим блискучим листям, на фоні листя контрастно виглядають колосовидні суцвіття з жовтогарячими або жовтими квітками.


Розкішне листя морської зірки. Догляд і розмноження криптантуса

— 6 квітня 2016 —

Серед сімейства Бромелієвих є чимало рослин з оригінальним офарбленням листя. Але мало хто може похвалитися настільки яскравими ефектами текстур, як криптантус. З першого погляду розкішні розетки листя з їхніми смугами та візерунками, що нагадують то коштовності, то морські зірки, зачаровують серця. Цій рослині немає рівних у ролі виразного акценту. І нехай вирощувати криптантус не зовсім просто, але він заслуговує особливого місця в будь-якій колекції.


Як виростити гранат на підвіконні

— 30 березня 2016 —

Серед любителів кімнатних екзотичних рослин гранат користується особливою популярністю. Ця рослина радує око в будь-який час року своїми вогняними, пурпуровими або яскраво-червоними квітами, дрібними довгастими зеленими листиками, а також оригінальними плодами, схожими на червоні ліхтарики.


Секрети правильного розмноження герані

— 23 березня 2016 —

Власники гераней, особливо новачки, досить часто бувають здивовані питанням: як розмножити герань у домашніх умовах? Розмножують герань звичайно двома способами насінням і живцюванням. Але при насінному розмноженні декоративні ознаки сорту можуть бути загублені, наприклад строкате забарвлення листя або квіток. Так що декоративні сорти найкраще розмножувати живцюванням, тоді декоративність повністю зберігається.


Тропічна красуня руелія

— 16 березня 2016 —

У тропічних районах земної кулі росте багато гарних квітів, ці рослини звичні до тепличних умов, тому ми можемо їх вирощувати тільки як кімнатні квіти в горщиках. Руелія - красивоквітуча рослина із тропіків, що прекрасно почуває себе у квартирних умовах, легко розмножується, швидко росте, рясно і довгостроково квітує все літо при правильному догляді.


Новозеландська класика з гарним листям

— 9 березня 2016 —

Карака, коринокарпус, новозеландський лавр - так називають цю прекрасну рослину, що зберігає привабливість десятиліттями і прекрасно виглядає в будь-який сезон. Родом ця унікальна культура з Нової Зеландії, де представлена п'ятьома різними видами. 


Кодонанта - витончена кімнатна верхолазка

— 2 березня 2016 —

Кодонанта - унікальна "повітряна" рослина із числа ампельних культур, придатних як для вирощування в підвісних кошиках, так і у звичайних горщиках. Граціозна красуня з тонкими пагонами, що створює повітряну, світлопроникну крону з дрібним листям справедливо вважається як декоративно-листяною, так і красивоквітучою рослиною. Кодонанта - невибаглива рослина, вирощувати яку дуже легко.


Мирт - символ процвітання, миру та любові

— 24 лютого 2016 —

Мирт - рослина з історією, що почалася ще в епоху Древньої Греції та Рима. У ті часи мирт був символом процвітання, миру й любові. Вінки з гілок мирта носили як вінець правителі та герої тих часів, а також ними прикрашали голови молодята на весіллях. Дотепер у європейських країнах гілки мирта використовують у букетах і вінках для традиційної прикраси весіль.


Катарантус: вирощування та догляд

— 17 лютого 2016 —

Катарантус - це багаторічна вічнозелена рослина, що належить до сімейства Кутрових. Ця рослина - своєрідний космополіт у зеленому царстві, визначити її батьківщину дуже важко. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс