Кімнатні рослини

Гемантус - язик оленя

— 16 жовтня 2013 —

У сімействі амарилісових гемантус не такий відомий як його популярні родичі - гіпеаструм, амариліс або клівія. Найчастіше, квіткар-початківець, пестячи та плекаючи цю квітку, навіть не знає її назви. Як же в цьому випадку підібрати для неї належні умови мікроклімату? Тому про основні правила, які потрібно виконувати при догляді за гемантусом, і піде мова.


Вирощуємо ялинку вдома!

— 16 жовтня 2013 —

Щороку після новорічних свят ми спостерігаємо сумну картину: сотні ще недавно ошатних і гарних ялинок викинуті у сміття. Що ж робити, якщо на свята хочеться справжніх ароматів лісу? Вихід є: ялинку можна виростити вдома!


Розквітло алое

— 16 жовтня 2013 —

Рід алое численний - близько 300 видів, різновидів і гібридів. Це багаторічні рослини, у кімнатних умовах трав'янисті, а в природних - чагарникові та навіть деревоподібні, до декількох метрів у висоту. Назва роду походить від арабського слова «алое», що перекладається як «гірка рослина». Всі ми, імовірно, хоч раз лікувалися ним і знаємо, що сік дійсно гіркий. Алое деревоподібне більше відоме за назвою «столітник».


Квіти для спальні

— 9 жовтня 2013 —

Якщо ми не хочемо довго крутитися в ліжку чекаючи сну, а зранку мучитися від головного болю, необхідно виключити рослини, квіти яких виточують сильні запахи. Це кімнатні троянди, лілії, жасмин, гарденія. А також рослини, листя або плоди яких отрутні: молочай, цисус, циперус.


Красивоквітучі кімнатні рослини

— 9 жовтня 2013 —

Красивоквітучі кімнатні рослини створені для того, щоб радувати око, особливо у міжсезоння, коли за вікном утримується невесела погода.


Як проростити насіння cтреліції?

— 2 жовтня 2013 —

Насіння стреліції дуже швидко втрачає схожість, тому перевірте строк придатності перед покупкою! Купивши насіння, необхідно відразу його посадити.


Плющ восковий. Чим цікавий і як за ним доглядати?

— 2 жовтня 2013 —

Плющ восковий, або хойя - досить цікава кімнатна рослина, начебто невибаглива, але потребуюча деяких тонкостей у догляді, ось про нього й поговоримо.


Рослини та «легка рука»

— 2 жовтня 2013 —

Багато аматорів рослин, імовірно, чули про явище з області магії за назвою «легка рука» (Wingardium leviosa).


Як виростити аравійську каву

— 2 жовтня 2013 —

У кожного в будинку або квартирі ростуть кімнатні рослини та квіти, а у декого балкон повністю забитий поличками із квітами. Сьогодні мова йтиме не про кімнатні квіти, а про кавове дерево. Це вічнозелене кімнатне деревце, густо покрите листям, колір яких нагадує глянець. І при зборі врожаю з нього виходить заспокійливий і тонізуючий напій.


Колумнея: особливості догляду

— 25 вересня 2013 —

Колумнея (Columnea, сім. Геснерієві) - ампельна рослина, батьківщиною якої є тропіки Центральної та Південної Америки. При правильному догляді колумнея щовесни буде радувати вас численними трубчастими вогненно-червоними або жовтогарячими квітками, що сидять у пазухах листя. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс