Кімнатні рослини

Абутилон. Вирощуємо кімнатний клен з насіння

— 9 квітня 2014 —

Кімнатний клен, канатник або абутилон широко розповсюджений у культурному квітництві в усьому світі. До найважливіших переваг цієї рослини, у першу чергу, необхідно віднести її невибагливість. Крім цього, одним з істотних плюсів абутилона є його швидкий ріст, а достаток його чудових суцвіть робить цю рослину ідеальною для вирощування в умовах кімнат і оранжерей. 


Кімнатний гранат на підвіконні? Легко!

— 2 квітня 2014 —

Ви хочете виростити невелике гранатове дерево у себе на підвіконні? Зробити це зовсім не складно.


14 пряних трав, які можна вирощувати вдома

— 2 квітня 2014 —

У приміщенні ця зелень буде рости, звичайно, гірше, ніж на відкритому ґрунті, але однаково буде радувати вас урожаєм цілий рік.


Переселяємо квіти: як зробити це правильно

— 26 березня 2014 —

У досвідчених квіткарів не викликає сумнівів той факт, що переселення - необхідна для рослини процедура. Про те, як зробити це за всіма правилами, ми й поговоримо сьогодні. 


Ехеверія. Як вирощувати цю «кам'яну троянду»?

— 12 березня 2014 —

У кімнатному квітництві досить великою популярністю користуються представники сімейства Товстянкових (Crassulaceae).


Антуріум – диво з хвостиком!

— 5 березня 2014 —

Незвичайна форма цієї квітки може сподобатися будь-якому садівнику-любителю! Його краса, незвичайний «хвостик» роблять антуріум популярним серед кімнатних рослин!


Неінфекційні хвороби фіалок

— 26 лютого 2014 —

Перед покупкою фіалок, як правило, варто уважно оглянути квітку і, якщо усе добре, за можливістю її варто пересадити! Взагалі фіалки рослини невибагливі і при правильному догляді з ними проблем бути не повинно.


Гіпоестес - рідкий гість з Мадагаскару

— 19 лютого 2014 —

Любителі рідкісних домашніх рослин, можливо, ще не знайомі з дивовижною квіткою зовсім надзвичайного забарвлення. Такі квіти цінують за екзотичну красу їхнього листя і відносять до групи декоративно-листяних рослин, хоча блідо-фіолетові дрібні квітки з білим вічком цілком гармоніюють з нечувано яскравим забарвленням листя гіпоестеса.


Весна у вазі

— 12 лютого 2014 —

За вікном зима, а гілки у вазі суцільно покриті свіжими листиками і яскравими квітами радують нас. Як приємно вдихнути їхній свіжий аромат. Здається - весна прийшла до нас у гості. Щоб зробити собі таку приємність, не так вже і багато потрібно часу та сил.


9 кімнатних рослин, які підходять для спальні

— 5 лютого 2014 —

Ці зелені друзі не тільки можуть знаходитися в спальні, але й рекомендуються: вони виділяють, а не поглинають кисень, як безліч популярних кімнатних рослин.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс