Кімнатні рослини

Листяний кактус перескія

— 18 липня 2018 —

Перескія - кактусова рослина, яка поширена в Центральній і Південній Америці. У минулому кактуси складалися з листя, а при занадто сухому кліматі в пустелях, вони стали перетворюватися на колючки. А центральна частина рослини здатна виконати всі функції листя.


Полум'яна квітка: правила догляду за іксорою

— 11 липня 2018 —

Іксора - досить унікальна рослина для нашого клімату, зими для неї у нас занадто суворі, але ось у домашніх умовах можна створити всі необхідні умови для розведення цієї квітки. Як же доглядати за іксорою і як добитися її цвітіння в домашніх умовах?


Гемантус. Догляд і розмноження

— 4 липня 2018 —

Подібна рослина належить до сімейства амарилісових. Але гемантус не настільки відомий, як його побратими: клівія, гіпеаструм і амариліс. Трапляється так, що аматор-квіткар доглядає й опікується про квітку навіть не знаючи її точної назви. А це дуже погано, адже для кожної конкретної рослини мають бути свої умови мікроклімату.


Чистимо листя рослин від пилу та бруду

— 26 червня 2018 —

Чищення листя можна здійснити різними способами. Його вибір залежить від розмірів і особливостей покриву листяної пластинки.


Драцена запашна – тропічна гостя

— 20 червня 2018 —

Драцена запашна (Dracaena fragrans) – це висока трав'яниста рослина, яка зростає у вигляді чагарнику й належить до роду Спаржевих. Місце її зростання – спекотливі тропічні країни західної Африки, де вона зберігає своє листя цілий рік. У дикій природі кущі драцени досягають висоти порядку 6 метрів, від товстого здеревілого стовбура відходять усього кілька окремих гілок. На верхівці крони росте густе вузьке листя. Його довжина може становити до 1 метра, а ширина – усього 1 см.


Літні канікули для кімнатних рослин

— 13 червня 2018 —

Літо – пора активного росту рослин, у тому числі й кімнатних квітів, тому з приходом тепла багато хто виносить вазони із квітами на балкон, у сад, а дехто навіть везе їх на все літо на дачу. Однак необхідно знати, що нові умови мікроклімату кімнатним квітам підуть на користь лише в тому випадку, якщо до них їх готували поступово й правильно.


Автополив кімнатних рослин своїми руками – для великих і маленьких

— 6 червня 2018 —

Наближається пора відпусток, і відразу виникає питання: що робити з рослинами? Просити родичів, знайомих або сусідів їх поливати?


Альсобія. Догляд у домашніх умовах

— 30 травня 2018 —

Альсобія – це багаторічна квітуча трав'яниста рослина, яка належить до ґрунтопокривних видів. У природі зустрічається в тропічному кліматі, віддає перевагу вологим лісовим ґрунтам. Рослина має невелике овальне злегка опушене листя світло або темно-зеленого кольору, цвіте білими квітками трубчастої форми.


Гарденія — примхлива красуня

— 23 травня 2018 —

Гарденія жасминова - ніжна і примхлива, але дуже гарна рослина. У домашніх умовах утворює невисокий кущик приблизно 45-50 см висотою з гарним темно-зеленим блискучим листям. Її великі білі махрові квітки схожі на троянди і можуть суперничати з ними по аромату. Квітує з липня по жовтень, при гарному догляді невеликі пагони гарденії суцільно посипані бутонами та квітами. Витончена гарденія добре вписується в будь-який інтер'єр, надаючи йому вишуканість.


Міні-бамбук погонатерум

— 16 травня 2018 —

Погонатерум просовидний (Pogonatherum paniceum) з погляду систематики родич нашим польовим злакам. Це споріднення підкреслене його приналежністю до сімейства Мятликових або Злакових. Родове ім'я рослини утворене від грецьких «pogo» і «ather», що означають «борода» і «квітка». І дійсно, колосовидні квітки рослини оточені, немов бородою, твердими остями.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...