Кімнатні рослини

Кімнатні рослини для високих горщиків

— 20 березня 2020 —

Домашні рослини поліпшують повітря у квартирі, створюють затишну атмосферу, що розслаблює, пожвавлюють інтер’єр. Для кожного виду кімнатних квітів - своя форма горщика. Усе залежить від будови кореневої системи: в одних вона слабка, тоді потрібний низький, в інших корінь довгий і потрібна глибина ґрунту. Про другий випадок і піде мова.


Фікус бенгальський

— 13 березня 2020 —

Фікус бенгальський (Ficus benghalensis) належить до роду фікус, який у свою чергу належить шовковичним вічнозеленим рослинам. Культура часто зустрічається у вологих кліматичних зонах гірських районів Азії. Дикі насадження даного виду можна побачити в Малайзії, Бірмі, Індії й Таїланді.


Бокарнея - слоняча нога

— 7 березня 2020 —

Бокарнея (ноліна) - дивна рослина. Невибаглива й некваплива. Та проте, вона здатна прикрасити собою будь-яке приміщення. Адже вибрати можна від невеликого екземпляра для квартири до майже велетня - для фойє й холів. Вона прекрасно вписується в будь-який інтер’єр. Правила догляду за рослиною нескладні, але краще вивчити їх заздалегідь.


Клеродендром - усе про вирощування й розмноження

— 28 лютого 2020 —

Багато сортів клеродендрома, завдяки гарному цвітінню, вишуканості листів, невибагливості у доглядові стали досить популярні в кімнатному квітництві. Щоб уникнути типових помилок при вирощуванні в домашніх умовах і як можна довше насолоджуватися видом квітучого клеродендрома, потрібно познайомитися з рослиною ближче.


Блакитний амариліс: рідкісний і незвичайно красивий

— 28 лютого 2020 —

Ворслея (Worsleya) або блакитний амариліс являє собою цибулинний багатолітник і займає важливе місце в роді амарилісових. Дикі форми зустрічаються здебільшого в тропічних областях на сході Бразилії. Тут рослина поселяється на височинах поруч із водоспадами, що протікають. Культура виростає на кам’янистому ґрунті. У кімнатному квітництві вирощується Ворслея шляхетна (Worsleya procera), яка поки ще не заслужила особливого визнання.


Виростити розмарин на підвіконні - це просто

— 13 лютого 2020 —

Розмарин - лікарська рослина, вічнозелений напівчагарник, який може досягати у висоту 2 м. Його батьківщина - Південна Європа й Середземномор’я. Листи цієї рослини нагадують хвою, а камфорний аромат дарує морську свіжість. Через маленькі блакитні квітки в народі розмарин прозвали платтям нареченої або весільним цвітом. З давніх часів ця пряність уважалася символом благополуччя й достатку, її використовували у весільних церемоніях, вручаючи гілочку рослини під час одруження молодим з побажаннями щасливого й благополучного сімейного життя.


Гептаплеурум. Догляд у домашніх умовах

— 8 лютого 2020 —

Гептаплеурум (Heptapleurum) являє собою швидкозростаючий багатолітник, що виростає в тропічних широтах Азії й в інших південних районах.


Кімнатні рослини допомагають знизити стрес

— 1 лютого 2020 —

Масахиро Тойода, Юко Йокота, Марни Барнс і Мідорі Канеко в Університеті Хиого в Авадзі (Японія) досліджували практичне використання кімнатних рослин для поліпшення психічного здоров’я працівників, зазвичай позбавлених впливу здорового зеленого середовища.


Гарний субстрат для кімнатних рослин

— 24 січня 2020 —

Успіх у вирощуванні тропічних рослин у кімнатних умовах (лимон, інжир і ін.) значною мірою залежить від субстрату, у який вони посаджені. Ґрунт, який продається в магазинах, не завжди підійде для цих потреб. Тому хазяям доводиться готовити живлющу суміш для підопічних самотужки.


Як доглядати за квітучою орхідеєю, щоб довше нею любуватися

— 24 січня 2020 —

Орхідея не повинна цвісти цілий рік. Але іноді так хочеться хоча б на небагато продовжити життя бутонам, що розпустилися, щоб встигнути намилуватися ними. Довідайтеся про той, як доглядати за квітучим фаленопсисом, щоб квіти на ньому залишалися як найдовше без шкоди для всієї рослини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс