Кімнатні рослини

Монстера: вирощування і догляд

— 14 лютого 2018 —

Незважаючи на своє екзотичне походження, монстера одержала популярність завдяки своїй оригінальності і яскравості фарб. Вона бере свій початок у Південній Америці. Монстера є улюбленицею багатьох квіткарів. Її можна зустріти у господарів, що живуть навіть у малогабаритних квартирах. 


Товстянка допоможе привернути гроші в будинок

— 7 лютого 2018 —

Товстянка - рослина, що приваблює магію грошей у будинок. Згідно феншуй, варто лише оселити грошове дерево в житло, як ваш фінансовий стан зміниться в кращий бік…


Мирт: правила пересадження

— 7 лютого 2018 —

Мирт – гарна ароматна вічнозелена рослина, якій для підтримки своєї декоративності і повноцінного розвитку потрібен регулярний догляд у вигляді поливів, внесення добрив і своєчасних пересаджень.


Найпопулярніші ароматні кімнатні рослини

— 31 січня 2018 —

Кімнатні квіти є не тільки декоративною прикрасою приміщення, але ще й природним ароматизатором. Багато кімнатних рослин вирощують заради відчуття постійної свіжості та прекрасного аромату, яким під час цвітіння наповнюється все житлове приміщення.


Догляд за кімнатними рослинами в зимовий період

— 24 січня 2018 —

Догляд за кімнатними рослинами в зимовий період


Які квіти потрібно тримати вдома, якщо керуватися здоровим глуздом

— 24 січня 2018 —

Ну, по-перше, у кожному будинку мають бути лікарські рослини. 


Крапля йода для герані

— 17 січня 2018 —

Дуже гарним підживленням є йодова вода: 1 краплю йоду розчинити в 1 літрі води й полити 50 мл цього складу по стінках горщика. Не переборщіть, щоб коріння не спалити! Після такого поливу герань безупинно й шикарно квітує!


Фінік Робелена

— 17 січня 2018 —

Ця гарна екзотична рослина належить до сімейства Пальмових і являє собою двох або триметрове дерево з тонким прямим стовбуром з горбистою поверхнею в нижній його частині та пишним пучком з ажурного листя вгорі. 


Як виростити лаврове дерево вдома

— 10 січня 2018 —

Лавр шляхетний служить прекрасною прикрасою квартири й офісу. Однак основне його призначення - це використання в кулінарії як пряність. Він менш примхливий до умов росту, чим лимон або інші кімнатні рослини, може рости на північному вікні, хоча при гарному освітленні росте більш пишним кущем - утворює більше пагонів і листя. 


Вирощуємо мандаринове деревце з кісточки в домашніх умовах

— 3 січня 2018 —

Кімнатний мандарин дуже ефектна горщикова рослина. І не тільки через яскраві, ароматні і апетитні жовтогарячі плоди, які можуть зберігатися на ньому кілька місяців. Часом рослина доставляє насолоду тільки своїм цвітінням, адже ніжні білі квітки мандарина виливають надзвичайний аромат. У деяких сортів цвітіння починається навесні й може тривати цілий рік. Кімнатний мандарин, вирощений у вигляді бонсаю, представляє справжній твір мистецтва.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс