Кімнатні рослини

Як проростити гранат

— 4 вересня 2013 —

Гранат - невисоке дерево, або чагарник, батьківщиною якого вважається Північна Африка і Середня Азія. Безумовно, гранат більше відомий у якості плодової, а не декоративної рослини. Проте, у декоративній якості гранат добре знайомий аматорам вирощування бонсаю. 


Дзвоники на вікні

— 4 вересня 2013 —

Ці прекрасні ампельні рослини іноді називають «падаючі зірки», а ще частіше «наречена - наречений». У приміщенні займають мало місця, квітують красиво та рясно.


Білопероне, або юстиція - кущ креветка

— 4 вересня 2013 —

Білопероне (Beloperone) - рослина з сімейства акантових (Acanthaceae), частіше нам ця рослина відома за назвою юстиція, або якобинія (лат. Justicia). Походить  вона з тропічних областей Америки, де зростає більше 30 видів рослини, в основному це - чагарники.


Османтус: квітка з чудовим ароматом

— 28 серпня 2013 —

Квіти - незмінні супутники нашого життя. Останнім часом все частіше любителів-квіткарів приваблюють квітки-екзоти, адже так хочеться виростити щось незвичайне на радість собі й близьким. Ось про одну таку екзотичну квітку - османтус запашний, сьогодні й піде мова.


Агава - екзотика дому

— 28 серпня 2013 —

Агава (agave) родом з пустелі Центральної Америки, де зустрічається більше 
300 видів цього роду. У нашій країні найпоширеніша агава американська (Agave americana). Цей вид добре прижився в парках Південного берега Криму.


Фатсія - прекрасна японка

— 21 серпня 2013 —

Фатсія (Fatsia, сім. Аралієві) - прекрасна декоративно-листяна рослина, що прийшла до нас з Японії та Південної Кореї. Рід фатсія включає лише один вид - фатсія японська (Fatsia japonica). 


Чудодійний імбир: вирощуємо на підвіконні

— 21 серпня 2013 —

Якщо хочете виростити імбир, необхідно знати, що він належить до сімейства багаторічних трав'янистих рослин. Головною особливістю імбирної рослини є її кореневище, що росте під землею. 


Як доглядати за кімнатним гібіскусом

— 21 серпня 2013 —

Гібіскус полюбився всім за свою невибагливість у вирощуванні та гарне тривале цвітіння. Догляд за рослиною простий і так само приємний, як спостереження за її пишністю.


Зуби дракона

— 14 серпня 2013 —

Стронгілодон можна назвати якщо не найкрасивішою квіткою у світі, то, принаймні, однією з найбільш цікавих.


Антуріум. Як зберегти тропічного мешканця вдома?

— 14 серпня 2013 —

Квіткові магазини пропонують нам великий вибір тропічних рослин для дому. Серед них антуріуми займають одне з перших місць. За оригінальні долоньки-квітки його називають «квітка й хвостик» або «квітка фламінго». Всім своїм виглядом він так і проситься до вас... Ні, не в гості, а на постійне місце проживання. Як забезпечити новоселу тропічні умови? Ось нехитрі правила, дотримання яких дозволить вам з ним подружитися.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс