Кімнатні рослини

Мединіла велична

— 11 січня 2017 —

Ефектний зовнішній вигляд цієї тропічної рослини з лишком компенсує вимогливість мединіли до температури й вологості.


Потужна ліана тетрастигма Вуаньє

— 4 січня 2017 —

Ліана тетрастигма в домашніх умовах вирощується не так часто, як інші кучеряві кімнатні рослини - монстера, філодендрон або сингоніум. 


Ялина в горщику на Новий рік

— 29 грудня 2016 —

Новорічна жива кімнатна ялина в горщику вирішує безліч передсвяткових проблем. Заощаджує час, зберігає бюджет, дозволяючи витратити призначені на покупку ялинки з лісу гроші на сюрпризи й подарунки коханим і близьким людям.


Інжир нескладно виростити вдома на підвіконні

— 21 грудня 2016 —

Ця досить невибаглива південна рослина буде радувати вас своїм екзотичним зовнішнім виглядом і смачними плодами, якщо грамотно за нею доглядати.


Зимова яскрава квітка декабрист

— 16 грудня 2016 —

Декабрист - кактус без колючок -  незвичайна, але досить популярна рослина . Як тільки не називають цього красеня - "різдвяний кактус", зигокактус Шлюмбергера або взагалі - "Варварина коса" (а що, членисті зелені пагони, що звисають з кашпо на зразок фонтана, дуже схожі на коси, прикрашені яскравими "бантами"-квітками!). А відрізняється дана рослина тим, що квітує в період зимових морозів - саме на новорічні свята. Так, так - декабрист - це один з тих кактусів, які мало того, що не мають колючок, та ще й дуже красиво квітують!  


Кімнатні рослини на стражі нашого здоров'я

— 14 грудня 2016 —

Вирощувати кімнатні рослини вже давно звичайне заняття. Практично в кожному будинку можна побачити кімнатні рослини, будь то кактуси, квіти та навіть декоративні деревця. Однак серед тисячі рослин можна виділити ті з них, які дарують людині не тільки красу і приємний запах, але й сприяють поліпшенню стану здоров'я. Чи дійсно це так? Чи можуть кімнатні рослини значною мірою впливати на людський організм?


Пелея - кнопкове чудо

— 7 грудня 2016 —

Унікальна мініатюрна папороть пелея дуже гарна й у якості горщикової рослини, і в ампелях. Її візерункове листя й елегантні вайї перетворюють кожну рослину в розкішний акцент. Свою назву пелеї отримали через темнозабарвлені черешки листя - від латинського "pellos" (темний). Але у нас цей вид більше відомий як кнопковий, а в Європі - як ґудзикова папороть.


Кринум - невибагливий гігант

— 23 листопада 2016 —

Кімнатний кринум належить до роду Кринум (Crinum) сімейства Амарилісові (Amaryllidaceae), у рід входить близько ста видів. У природі він зустрічається у Флориді й у районах тропічної та субтропічної Африки й Азії.


Невибаглива мексиканка сеткреазія

— 17 листопада 2016 —

Сеткреазія - широко розповсюджена ампельна рослина, витривала і невибаглива. Найпоширеніший у кімнатному квітництві вид - сеткреазія пурпурна, котра на яскравому світлі здобуває дуже яскраве фіолетове забарвлення.


Кімнатна хризантема: правила догляду

— 9 листопада 2016 —

Як тільки наступає осінь, квіткові магазини виставляють на загальний огляд горщики з яскравими кулями хризантем. Іноді їх купують як одноразовий букет і після цвітіння викидають. Але це не єдиний варіант. Хризантему в горщику можна успішно вирощувати на підвіконні протягом багатьох років. Або ж, з настанням весни, пересадити її у відкритий ґрунт.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс