Здоров'я

Корисні властивості деяких видів м'яса

— 20 вересня 2018 —

Корисні властивості деяких видів м'яса.


Чи варто відмовлятися від м'яса… У жодному разі. Поради дієтологів

— 20 вересня 2018 —

Дослідження канадських учених спростовує твердження про шкоду м'яса для здоров'я людини. На думку фахівців, збалансована дієта має виключати цукор і хліб, але ніяк не м'ясо.


Знижуємо шкідливий холестерин

— 20 вересня 2018 —

При підвищеному холестерині бляшки відкладаються на стінках судин і приводять до гіпертонії, збільшують імовірність інфарктів і інсультів, а таблетки часто виявляються неспроможними.


Лікуємося осінніми квітами

— 20 вересня 2018 —

Найціннішою в лікувальному плані здавна вважається айстра з бузково-фіолетовими квітками. Її суцвіттям лікували хвороби нирок, печінки.


Арахіс - засіб від зморшок

— 20 вересня 2018 —

Арахіс - горіх по-своєму унікальний. Вважається, що він не тільки найживильныший, але й горіх, від якого абсолютно не повніють. 


Як просто знизити ризик серцевої недостатності на чверть

— 20 вересня 2018 —

За словами американських дослідників, ризик серцевої недостатності можна знизити на чверть, якщо практикувати щоденну двадцятихвилинну прогулянку.


Пити із пластикових соломинок небезпечно для здоров'я

— 19 вересня 2018 —

Після того, як всесвітньо відома кав'ярня Starbucks стала відмовлятися від пластикових соломинок, питання про шкоду цього предмета стало популярним як ніколи раніше.


Заняття, яке збільшує життя на 10 років

— 19 вересня 2018 —

За дослідженням, проведеним в Центрі здоров'я Святого Люка в Канзас-Сіті, заняття деякими видами соціального спорту збільшує тривалість життя. Так, бадмінтон додає 6,2 роки життя, трохи менше - футбол, велоспорт і біг підтюпцем, а регулярна гра в теніс виявилася рекордсменом - на 9,7 років.


Дослідження підказали прості способи підвищення метаболізму

— 19 вересня 2018 —

Метаболізм - це хімічні реакції, що відбуваються в організмі. Вони зберігають тіло в тонусі та правильно функціонуючим.


Згідно з рекомендаціями ВООЗ: основний раціон школяра

— 13 вересня 2018 —

Харчування школярів має бути збалансованим, основою раціону школяра повинні бути овочі і бобові. Про це повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров'я України в Facebook.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс