Здоров'я

Діабетикам важливо підтримувати здорову вагу в довгостроковій перспективі

— 26 жовтня 2019 —

Люди із діабетом 2 типу, які відновили вагу, втрачають початкові переваги зниженого ризику серцево-судинних захворювань або інсульту в порівнянні з тими, хто підтримує втрату ваги. Про це свідчить нове дослідження, опубліковане у журналі Американської асоціації серця.


Швидка допомога: що потрібно робити в перші дні ГРЗ

— 26 жовтня 2019 —

У сезон застуд і вірусів не вдасться повністю убезпечити себе від респіраторних захворювань. Але можна підготуватися й зробити так, щоб ГРЗ протікало як можна коротше. Адже тривалість хвороби впливає на ймовірність ускладнень після неї. Тому вживати заходів необхідно відразу ж з появою перших симптомів.


Бажаєте скинути вагу, їжте багато горіхів

— 19 жовтня 2019 —

Згідно з новими дослідженнями вчених з Гарвардського університету і Гарвардської медичної школи, горіхи можуть стати ключем до підтримання стрункості. За словами науковців, вживання великої їх кількості уповільнює збільшення ваги і знижує ризик ожиріння.


Мушки перед очима

— 19 жовтня 2019 —

Мушки перед очима можуть говорити про проблеми з…очима. А може, справа не в них?


Рецепт настойки часнику з молоком

— 19 жовтня 2019 —

Цей засіб знижує ризик інсульту й інфаркту, поліпшує обміну речовин, запобігає утворенням пухлин, відновлює зір. 

Лимон при застуді – «не кисло» допомагає!

— 19 жовтня 2019 —

Лимон при застуді – один з незамінних засобів. Він допомагає у всіх випадках: з однієї сторони лимон здатний попередити захворювання грипом або застудою, з іншого боку – якщо зараження вже відбулося — у силах полегшити й прискорити процес видужання. В чому ж унікальність лимону?


Грип-2020: чотири штами, два з яких – нові

— 19 жовтня 2019 —

Новий сезон грипу в Україні стартує без затримок. Чого чекати та як спротив чинити?


Герпес: що й до чого

— 19 жовтня 2019 —

Дехто вважає, що “застуда” на губах лікується алое, льодом, корвалолом та зеленкою, а генітальний герпес - содовими ваннами. На жаль, це – міф. Розповісти, що спричиняє герпес, як його лікувати і чи можна позбутися герпесу назавжди, ми запросили фахівця – лікаря-інфекціоніста Галину Кирилівну ГУНЬКО


Від печії нам допоможе усім відомий продукт

— 16 жовтня 2019 —

Печія, так званий кислотний рефлюкс, є поширеним симптомом гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ), яка вражає близько 20 відсотків населення світу.


Алергія на холод: чого боятися та як її подолати

— 16 жовтня 2019 —

Хоча до першого снігу й справжнього морозу ще далеченько, втім навіть осінь здатна завдати клопоту. Йдеться про так звану алергію на холод. Про те, що це таке, як уберегтися і що робити, якщо ваш організм із незадоволенням відреагував на морози та снігові хуртовини, ми розпитали фахівця - лікаря-дерматолога Галину Федорівну ВАЦКО.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс