Здоров'я

10 правил виходу з посту

— 12 квітня 2017 —

Великий великодній піст найдовший і найсуворіший з усіх православних постів, тому й вихід з нього є стресом для організму. Найголовніше правило, яке варто пам'ятати, - не починайте їсти м'ясну їжу у великій кількості, пам'ятайте, поступово ви спробуєте всі приготовлені святкові частування.


Що лікують пустирником у таблетках

— 12 квітня 2017 —

Стандартний курс прийому пустирника становить одна таблетка на день протягом місяця. Залежно від стану пацієнта лікар може як продовжити, так і скоротити вживання седативного препарату.


Продукти для очищення легенів курця

— 12 квітня 2017 —

Продукти для очищення легенів курця


Ще одне дослідження довело ефективність надвисоких доз вітаміну С при лікуванні раку

— 12 квітня 2017 —

Медики зі США успішно завершили першу фазу клінічних випробувань з лікування раку мозку й легенів за допомогою надвисоких доз вітаміну С, що перевищують денну норму в приблизно тисячу разів, говориться в статті, опублікованій у журналі Cancer Cell.


Стартувала програма «Доступні ліки»

— 12 квітня 2017 —

З 1 квітня в Україні стартувала обіцяна державна програма «Доступні ліки», або реімбурсація, за якою пацієнти зможуть одержати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу й бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Насправді 1 квітня - умовна дата, яка означає, що програма «Доступні ліки» уже в роботі, з аптеками укладаються контракти, а лікарі одержують інструкції.


Щоб волосся було здоровим і гарним

— 6 квітня 2017 —

З приходом весни з'явилося багато проблем і зі здоров'ям, і з волоссям. Адже часто дивлячись на себе в дзеркало ми помічаємо, що волосся стало досить тьмяним й ослабленим. А якщо воно випадає і січеться, то слід подумати, що могло до цього привести.


Сік лопуха: цілющий засіб для печінки, жовчного міхура та суглобів

— 6 квітня 2017 —

Про лікувальні властивості реп'яха (по-латинськи Arctium lappa, або Lappa major) - так часто називають лопух - відомо з незапам'ятних часів.


За аналізом крові можна визначити аутизм

— 6 квітня 2017 —

Фахівці Політехнічного інституту Ренсселера (США) змогли визначити наявність аутизма у дитини за допомогою аналізу зразка крові. Розроблений тест є першим фізіологічним тестом на наявність розладів аутистичного спектра (ASD), стверджують учені.


Обов'язкове страхування українців

— 6 квітня 2017 —

Деталі медичної реформи починають потроху проявлятися - український Мінздрав поділився із пресою частиною інформації про обов'язкове медичне страхування українців. Очікується, що страхових пакетів буде два: мінімальний, повністю оплачуваний державою, і пакет додаткового типу.


Рух і правильна дієта — застава здорового серця

— 6 квітня 2017 —

Дослідники Каліфорнійського університету виявили власників найздоровіших сердець на планеті - ними є мешканці провінції Цимане, розташованої в лісах Болівії. Навіть у похилому віці у жителів провінції не було виявлено жодної ознаки закупорювання артерій.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс