Здоров'я

Нікотин як ліки

— 30 квітня 2021 —

Нікотин в усіх асоціюється винятково з палінням, що автоматично ставить на нього клеймо шкідливої й небезпечної для здоров’я речовини. Але останнім часом учені різних країн заговорили про його користь.


Кому протипоказані фініки

— 16 квітня 2021 —

Фініки славляться своїми позитивними властивостями, тому їх часто рекомендують навіть дієтологи. Однак у деяких випадках уживання даних сухофруктів протипоказане, про що попередили медики.


5 способів використання олії чайного дерева при шкірних захворюваннях

— 16 квітня 2021 —

Олія чайного дерева, або олія мелалеуки, як її іноді називають, являє собою ефірну олія, що одержують з листя Melaleuca alternifolia, невеликого дерева.


Який артеріальний тиск важливіше: верхній або нижній?

— 16 квітня 2021 —

Показники артеріального тиску стають важливим маркером у справі визначення самопочуття людини. Причому лікарі однаково стежать і за підвищенням, і за зниженням показників на тонометрі. При цьому нерідко в людей виникають питання. Наприклад, оскільки показників два — верхній і нижній тиск, — який же з них є важливішим?


6 звичок у харчуванні, які варто придбати кожному

— 15 квітня 2021 —

Ці прості дії допоможуть краще себе почувати й зберегти здоров’я.


Шпинат городній: користь для здоров'я

— 15 квітня 2021 —

Шпинат — це листовий овоч, без якого не обходиться жоден здоровий раціон. Його зелене листя багате на рослинний білок, вітаміни та різні мікроелементи.


Як підготувати легені для легкого перебігу коронавірусу

— 15 квітня 2021 —

Коронавірус можна легше перенести, якщо профілактично робити дихальну гімнастику.


В Ізраїлі після вакцинації закривають COVID-відділення: нема кого лікувати

— 15 квітня 2021 —

В Ізраїлі covid-відділення практично перестали приймати нових пацієнтів - таких просто немає. Про це з посиланням на газету "Едіот Ахронот" повідомляє "Вести Израиль".


Як зберегти шию та спину здоровими

— 14 квітня 2021 —

Тривала сидяча робота, неправильне підняття важких предметів, шкідливі звички, сон на незручному матраці та й банальне перевантаження від «городніх вправ» – усе це може призвести до болю в спині.


Щоб жити 120 років

— 4 квітня 2021 —

Міжнародна група лікарів, психологів та дієтологів розробила 10 заповідей, дотримуючись яких, ми можемо продовжити і зробити більш приємним наше земне існування, адже «генетично» людині відведено 120 років життя.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс