Здоров'я

Ці противні бородавки: чому вони з’являються і як від них позбутися

— 7 травня 2021 —

Бородавки - це невеликі опуклі новотвори на шкірі. Вони схожі на округлі зернятка із сухою, шорсткою на дотик поверхнею.


Кропива в народній медицині

— 7 травня 2021 —

Кропива – бур’ян, що не тільки жалить, це ще й лікарська рослина. З нею ми знайомі ще з дитинства. Вона росте біля будинків, під парканами, уздовж лісових стежок. Тому всі ми знаємо, наскільки не приємні її опіки. Але не всі знають про лікувальні властивості кропиви.


Алергія на пилок: як зменшити прояви захворювання

— 7 травня 2021 —

Поліноз - алергія на цвітіння рослин, яка може проявитися у будь-кого. Пік захворювання припадає на кінець квітня. Недуга передається генетично. Її часто плутають із застудою.


Напад астми. Що робити в домашніх умовах?

— 7 травня 2021 —

Бронхіальною астмою називають хронічне запальне і респіраторне захворювання дихальних шляхів, що викликає задишку і свистяче дихання, а також тяжкість у грудях. Так як це хронічне захворювання, то воно практично не лікується. Його можна тільки контролювати.


Вчені попередили про небезпеку гарячого чаю

— 30 квітня 2021 —

Турецькі вчені попередили про небезпеку вживання гарячого чаю, пише газета Cumhuriyet. Вчені протягом декількох років спостерігали за групою з 50 тисяч осіб з Туреччини, Китаю, Казахстану, Таджикистану і Узбекистану - країн з традицією вживання гарячих напоїв.


Вино й сир допомагають знизити ризик деменції

— 30 квітня 2021 —

Хоча, всупереч відомому афоризму, ми безперечно не те, що ми їмо, найчастіше харчування позначається на самих різних аспектах життя й здоров’я. Згідно з дослідженням американських учених, уживання деяких продуктів здатне знизити ризик старечої деменції. Для цього вони проаналізували дані 1 787 добровольців у віці від 46 до 77 років.


10 кроків при розбитті ртутного градусника

— 30 квітня 2021 —

Ртуть - високотоксична речовина першого класу небезпеки. Шкідливий вплив на організм надають саме пари ртуті. Випаровування ртуті починається при кімнатній температурі +18°С.


Лікування екземи натуральними засобами

— 30 квітня 2021 —

Для лікування важких випадків шкірних захворювань у пізній стадії використовуйте комбінацію, яку називають «Комбінацією для кісток, плоті й хрящів» (По книзі «HERBAL HOME HEALTH CARE» by Dr. John R. Christopher.). Застосовують цей засіб внутрішньо й зовні.


Дієтолог розповіла про користь оселедця для серця

— 30 квітня 2021 —

Оселедець, який так полюбився багатьом, виявився дуже корисної для серця й щитовидної залози рибою. Як пояснила дієтолог Світлана Фус, завдяки калію й магнію, що входять до складу продукту, також можна поліпшити стан судин.


Відновлюємо здоров’я після харчового отруєння

— 30 квітня 2021 —

Якщо ви вживаєте заходів, щоб захистити себе, але все-таки в остаточному підсумку одержуєте харчове отруєння, знайте, що є кілька способів, які допоможуть підтримати організм під час лікування. І навіть, якщо у вас було харчове отруєння  в минулому, ви можете спробувати знищити старі бактерії, які усе ще можуть перебувати в організмі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс