Здоров'я

Результат вже за 25 секунд: у Британії випробовують новий тест на коронавірус

— 29 травня 2021 —

Новий тест на COVID-19 здатен дати результати якого заявляться у мобільному додатку вже через 25 секунд. Про це повідомляє видання Sky News.


Селера: Користь, шкода, цілющі властивості

— 29 травня 2021 —

Здавна цей овоч наділяли магічними властивостями, вважали, що він здатний приносити щастя, тому листами прикрашали будинки. Пізніше відкрилися цінні живильні властивості пряної селери, а також її  величезна користь для здоров’я.


По складу мікробіома можна буде визначити тривалість життя

— 29 травня 2021 —

Дослідники пов’язують популяції певних кишкових бактерій з підвищеним ризиком смерті від серцево-судинних і шлунково-кишкових захворювань. Вони стверджують, що можна передбачити ризик смерті людини більш ніж на десять років уперед, проаналізувавши склад кишкових бактерій. Але для цього буде потрібно розробити спеціальний тест.


Чи небезпечний «фітнес на грядках»

— 29 травня 2021 —

Розбираємося, чи можуть городні роботи замінити тренування в спортзалі.


Як вилікувати сухість та ранки у носі

— 29 травня 2021 —

Ранки в носі – проблема, з якою має справу майже кожен. В одних випадках вони можуть зникати самостійно, в інших – тягнутися місяцями, викликаючи свербіж і нагноєння. Найчастіше ранки сигналізують про порушення функції тих чи інших внутрішніх органів та систем.


Дієтологи назвали найбільш нездоровий спосіб приготування яєць

— 23 травня 2021 —

Американські дієтологи перерахували найшкідливіші способи приготування яєць. Про це пише видання Eat This, Not That!


Чотири причини полюбити їзду на велосипеді

— 23 травня 2021 —

Щоб бути у формі і здоровим, потрібно бути фізично активним. Регулярна фізична активність може допомогти захистити вас від серйозних захворювань, як-от ожиріння, хвороби серця, рак, психічні захворювання, діабет і артрит. Регулярна їзда на велосипеді — один із найкращих способів знизити ризик проблем зі здоров'ям, пов'язаних із малорухливим способом життя.


Чим корисна черемша і що з неї приготувати

— 23 травня 2021 —

Щорічно з українських лісів вивозять понад три тонни ведмежої цибулі, також відомої як черемша.


Лікарі встановили нову причину частих болів голови

— 23 травня 2021 —

Голова може боліти через проблеми зі спиною. Такі симптоми виникають коли падає тиск від остеохондрозу. Часто люди для полегшення приймають ванну, але та допомагає на на довго.


Шість весняних загострень

— 23 травня 2021 —

Навесні розпускаються не тільки первоцвіти, але й деякі захворювання, пов’язані зі зниженим за зиму імунітетом.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс