Здоров'я

Біль у животі, здуття й блювота можуть бути ознаками передінфарктного стану

— 31 липня 2020 —

Біль у серці - не єдина ознака інфаркту. У деяких випадках у людини можуть виникати порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Цей стан не можна ігнорувати, оскільки якщо за короткий проміжок часу не надати необхідну допомогу, людина помре. Проблеми у роботі травної системи можуть супроводжувати інфаркт з тієї причини, що абсолютно всі органи в організмі людей взаємопов’язані.


Три поганих звички людини, що дозволяють мікробам із ванной кімнати розповсюджуватися по всій квартирі

— 31 липня 2020 —

У наших будинках найбруднішим місцем вважається ванна кімната. З цієї причини найбільш ретельне прибирання проводиться саме у ній, що дозволяє зупинити поширення небезпечних мікроорганізмів по всій квартирі. Проте, наскільки б якісно ви не очищали підлогу і поверхні у ванній, порушення правил особистої гігієни значно збільшує ризик зараження. Які ж погані звички у ванній можуть призвести нас до серйозних хвороб?


Молодь стала на 300 відсотків частіше хворіти на важку форму COVID-19

— 31 липня 2020 —

Результати нових досліджень показують, що молоді люди стають більш вразливими до тяжких форм COVID-19, ніж літні люди. Таким чином, коронавірус перестав бути смертельно небезпечним лише для старшого покоління.


Як правильно обробляти фрукти і овочі, куплені на ринку?

— 24 липня 2020 —

Здоров’я людини залежить не тільки від правильного способу життя, а й від дотримання норм особистої гігієни, що стало особливо важливим у період пандемії коронавірусу.


Вівсяний чудо-кисіль

— 24 липня 2020 —

Вівсяний кисіль доктора Ізотова - це комбінація досвіду поколінь і сучасних досліджень в області медицини. Чудо-кисіль позитивно діє на роботу травного тракту й усі його органи. Регулярно вживаючи його, можна оздоровити організм, забезпечити його енергією й омолодитися.


Простий крок для продовження життя

— 24 липня 2020 —

Підтримання здорового способу життя має вирішальне значення для його продовження. Вчені підтверджують, що в цілому запобігти ранній смерті можна завдяки дотриманню здорової збалансованої дієти і регулярних фізичних вправ. Однак названий ще один простий спосіб збільшити шанси на тривале й здорове життя.


Кон’юнктивіт - захворювання, яке активізується у літній період

— 24 липня 2020 —

Спекотні літні дні часто провокують розвиток різноманітних захворювань. Більшість людей вважають, що захворювання (особливо вірусні) зустрічаються тільки восени і взимку, а значить, можна сидіти склавши руки і насолоджуватися сонячними днями. Така думка геть хибна, адже навіть у літній сезон, коли організм отримує більше вітамінів, він схильний до ураження так званими літніми захворюваннями. Одним з них є кон’юнктивіт. Про те, як не захворіти кон’юктивітом і як лікуватися, якщо вже він вам зустрівся на шляху, ми розпитали фахівця - лікаря-офтальмолога Георгія Васильовича Рязанова.


Правда й міфи про діабет

— 24 липня 2020 —

Цукровий діабет є в 8,3% жителів землі. Це 425 мільйонів людей у світі. Але фахівці уточнюють: реальне число захворілих набагато більше, тому що багато просто не знають, що в них діабет. Вивчаємо правду й міфи про цю хворобу за допомогою консультації лікарів-ендокринологів.


Джерело здоров’я та краси

— 24 липня 2020 —

Найкориснішим та найуніверсальнішим продуктом для жінки визнано сир! Виявляється, що він є не тільки дієтичною їжею, а й ліками, маскою для обличчя і ще багато чим.


4 способи, щоб улітку ноги не пахли потом

— 24 липня 2020 —

Улітку майже всі люди страждають від рясного потовиділення. Але для багатьох справжньою проблемою можуть стати спітнілі ноги, особливо коли вони починають видавати неприємні запахи.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс