Декоративні рослини
Найперші квіти в саду
— 9 березня 2017 —
На початку весни, як тільки починає сходити сніг, на дачних ділянках, альпійських гірках і клумбах ми з нетерпінням чекаємо перших квітів. Після довгої зими весняні первоцвіти стають першою довгоочікуваною прикрасою на ще прохолодній землі.
Як правильно посіяти петунію - всі тонкості справи
— 1 березня 2017 —
Різні за формою й офарбленням квіти викликають захват, і багато квіткарів прагнуть виростити цю рослину самостійно.
Бажаєте об'єднати красу й користь? Оселіть чорнобривці на грядці
— 22 лютого 2017 —
Чорнобривці, або, як їх ще називають, тагетес напевно знайомі вам з дитинства. Їхня популярність пояснюється невибагливістю, а також рясним і тривалим цвітінням. Які ж найпопулярніші види й сорти чорнобривців, і чим корисні ці рослини для саду та городу?
Прикрашаємо ділянку. Кучеряві рослини для пергол і альтанок
— 15 лютого 2017 —
Присадибна ділянка - це територіяя, котру кожний господар може оформити відповідно до своїх смаків і переваг. Не важливо, великою територією ви володієте або у вас усього кілька соток, будь-яку ділянку можна перетворити на затишний куточок, чудове місце для відпочинку серед прекрасних рослин, де особливе місце займають ліани для саду.
Квіткові культури, які сіють на розсаду в лютому
— 25 січня 2017 —
У квіткарів у лютому починається посівна. Квіткові культури з тривалим вегетаційним періодом висівають на розсаду, щоб встигнути порадіти їхньому цвітінню. Які ж квіти варто посіяти наприкінці зими?
Хвойники, які перетворять сад на лісову казку
— 28 грудня 2016 —
За допомогою хвойників будь-який сад можна перетворити на казку. Сьогодні хвойні рослини далеко не рідкість на дачних ділянках. У багатьох є в колекції класичний набір з коники, туї та блакитної ялинки. Адже саме ці немудрі хвойні деревця були колись межею мрій будь-якого садівника.
Квіти до Різдва
— 7 грудня 2016 —
Якщо ви задумали отримати квіти до Різдва, то починати потрібно в перших числах грудня.
Глід на ділянці: будинку – захист, очам – відрада, серцю – підмога
— 7 грудня 2016 —
За стародавнім повір'ям, що зустрічається у різних європейських народів, глід є потужним захисником від злих духів і чорних обмов, що насилають на людину всякі хворості і душевну тугу. Є версія, що наукова назва цієї рослини походить від грецького слова kratagos, що означає «міцний, сильний». Що цілком виправдано, тому що у глоду дуже міцна деревина. А ще в нього є колючі шипи, що роблять зарості або огорожі з нього майже непрохідними.
Обрізка троянд і підготовка до вкриття
— 16 листопада 2016 —
Осінь, осінь... Час легкого смутку і приємних спогадів про минуле літо. У саду стало тихо, він засинає до весни... А ми ходимо і неспішно збиваємо подушки та поправляємо ковдрочки нашим улюбленицям-трояндам, щоб навесні вони нас зустріли веселими яскравими пагонами! Підготовка рослин до морозного зимового періоду має проводитися обов'язково, щоб навесні й улітку вони могли радувати вас своїм мальовничим цвітінням.
Зимове зберігання бульбоцибулевих - робимо правильно!
— 9 листопада 2016 —
Як би ви не любили бегонії та жоржини, фрезії та гладіолуси, не купуйте їхні бульби й цибулини в неймовірній кількості. Не забувайте про те, що до наступного сезону їх потрібно буде ще зберегти.