Декоративні рослини

Бульбові бегонії

— 14 листопада 2012 —

Розкішні квітки бульбових бегоній, дуже схожі на троянди і камелії, прикрашають наші сади з червня до вересня, а захищені від заморозків балкони ще довше - з кінця весни до пізньої осені.


Пізня посадка однолітників

— 7 листопада 2012 —

Найочевидніший плюс посадки квітів під зиму - це загартування рослин. Насіння, посіяне восени, дасть якісні сходи, які будуть відрізнятися гарним зростанням, стійкістю до хвороб і погодних умов.


Як зберегти жоржини

— 31 жовтня 2012 —

Ці чудові квіти заслуговують на увагу. Їх чудові високі та великі суцвіття мають прекрасний вигляд як у групових, так і в одиночних посадках, закриваючи не зовсім привабливі куточки.


Оселіть у саду зеленчук

— 24 жовтня 2012 —

Напевно багато кому ця рослина припаде до душі. На вигляд зеленчук простуватий, але при цьому здатний буквально перетворити ваш сад, зробивши його більш акуратним і доглянутим.


Що посадити біля пня

— 24 жовтня 2012 —

Рано або пізно будь-який власник садової ділянки зіштовхується з необхідністю спиляти частину дерев. Іноді це відбувається вже на стадії освоєння ділянки.


Хризантема - королева осені

— 10 жовтня 2012 —

Щоб не було сумно холодними сірими днями, осінь подарувала нам променисту, сонячну і дуже стійку квітку. Ранні хризантеми зацвітають тільки в серпні, найпізніші - під Новий рік. Витончені, ніжні на вигляд, вони переносять морози до -7°С і перший пухнатий сніжок: розмерзшись, здаються ще свіжішими.


Айстра багаторічна

— 3 жовтня 2012 —

Cентябринки належать до сімейства айстрових, тобто є найближчими родичами відомої всім однолітньої айстри китайської, або каллістефус. Багаторічні айстри називають також справжніми  або істинними.


Осінь: пора яскравих фарб

— 12 вересня 2012 —

Осінь - одна з найбільш яскравих і одночасно сумних пір року. Напередодні сльотавих жовтня-листопада та холодної зими особливо цінними є останні в сезоні яскраві фарби.


Як пофарбувати троянди

— 29 серпня 2012 —

Яскраві квіти з відтінками синього, зеленого, жовтогарячого, рожевого і жовтого - це троянди кольору веселки! Незвичайне забарвлення пелюстків троянд приводить у захват. Таке офарблення для троянд розробив Пітер Ван де Веркен, якому належить квіткова компанія на півдні Голландії.


Збирання та зберігання гладіолусів

— 22 серпня 2012 —

Збирання - один з найважливіших моментів у житті гладіолусів. Повна зрілість бульбоцибулин наступає через 40-50 днів після цвітіння, приблизно в середині вересня. У цей час необхідно приступати до викопування.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс