Декоративні рослини
М'ята - користь і вирощування
— 31 липня 2013 —
Ще півтори тисячі років до нашої ери єгипетські лікарі радили їсти м'яту своїм пацієнтам. Там же вперше почали отримувати м'ятну олію.
Штокроза
— 25 липня 2013 —
Мальву знають і люблять всі люди, які працюють на землі. Цю яскраву і ставну рослину, порівнянну, мабуть, тільки з дельфініумом, часто можна бачити в палісадниках, зазвичай з південного боку будинку.
Садові троянди: чим вони хворіють?
— 25 липня 2013 —
Всі захворювання, якими вражаються троянди, можуть бути розділені на інфекційні та неінфекційні. Інфекційні захворювання троянд викликають грибки, віруси й бактерії, причому на частку грибкових поразок доводиться близько 80% всіх хвороб трояндових кущів. Розглянемо захворювання троянд, що найбільш часто зустрічаються.
Догляд за квітами в липні
— 17 липня 2013 —
Липень - час масового цвітіння всіх груп троянд. Їх підживлюють гнойовою рідотою з мінеральними добривами (1:10), по вечорах рясно поливають не менше 1 разу на тиждень з розрахунку 10-12 л на кущ.
Плетисті троянди: посадка і догляд
— 10 липня 2013 —
Троянди, безумовно, королеви саду й квітника, але посадити їх у своєму саду наважується не кожний, вважаючи, що вирощування цих красунь пов'язане з великими труднощами. Але це не зовсім так. Для початківців трояндоводів найкращий варіант - вирощувати плетисті кореневласні троянди.
Різновиди хост
— 26 червня 2013 —
Є в наших садах квіти універсального призначення, і серед них - зовсім незамінні красуні тінистих місць, отакі фрейліни богині Флори в пишних кринолінах.
Канни - елегантність і невибагливість
— 19 червня 2013 —
Канни - вихідці з тропіків і субтропіків Азії, Африки й Південної Америки, де вони ростуть на берегах річок і струмків. Їх можна зустріти як на рівнинах приморських районів, так і у високогір'ях Анд. Місцеве населення навіть культивувало канни як кормову, харчову й лікарську рослину.
Чорнобривці: прикраса та пряність
— 19 червня 2013 —
Всі садівники й квіткарі знають чорнобривці сімейства айстрових (складноцвітних). Батьківщина їх - Центральна і Південна Америка. Свою назву вони отримали за особливий «бархатистий» блиск пелюстків, подібний до м'яких переливів однойменної тканини, назва якої через нововерхньонімецьке «barchent» і середньоверхньонімецьке «barchat» сходить до арабско-перського «barrakan» - вовняна оббивна тканина.
Вирощуємо підсніжники
— 12 червня 2013 —
Саджають цибулини в період їхнього спокою: з липня по вересень. Якщо посадити квітучі рослини, то вони приживуться, але наступного року, швидше за все, не зацвітуть.
Серцевидна гниль гладіолусів. Як боротися?
— 12 червня 2013 —
Це захворювання гладіолусів досить поширене. Викликає його грибок ботритис. Серцевидна гниль проявляється під час вегетації та зберігання цибулин. Залежно від місця поразки рослини, хвороба має різні назви: коричнева плямистість листя, сіра гниль квіток, шийкова гниль, стеблова гниль, гниль дінця і серцевидна гниль.