Декоративні рослини

Чарівниця м'ята

— 20 травня 2015 —

Є гарна легенда про походження м'яти. Мінфа - прекрасна німфа, покровителька джерел і річечок, була вражена доблестю лютого і суворого бога смерті Аїда. Мінфа задивилася на золочений візок, у якому бог здійнявся на Олімп, покинувши обитель мертвих, щоб залікувати рани, отримані в сутичці із зухвалим Гераклом.
Полюбилася вона й жорстокому богу, але ревнива Персефона розтерзала суперницю. Розгнівана дружина Аїда на кару за неповагу і зухвалість розтоптала нещасну, а потім перетворила останки загиблої німфи на садову м'яту.
Місця, де жила німфа, пахли. Повітря, напоєне казковим ароматом, обдаровувало втомлених подорожан новими силами, проясняло обважнілі від похмілля голови, старим повертало юність, зціляло хворих.


Коли пересаджувати та ділити іриси

— 13 травня 2015 —

Кращий час - через 2 тижні після закінчення цвітіння.


Деревоподібна півонія з насіння

— 13 травня 2015 —

Підкажіть, як правильно розмножувати деревоподібні півонії насінням?


Розмноження дельфініума

— 6 травня 2015 —

Дельфініум справедливо зараховують до найефектніших садових рослин зі свічовидними суцвіттями. Аристократичні й чудово ажурні, величезні вертикальні свічі дельфініума створюють святкові й виразні акценти, заворожують як велетенськими розмірами, так і красою окремих квіток із забавними шпорцями. 


Юка садова – краса, користь і везіння в одній рослині

— 29 квітня 2015 —

Американська гостя із сімейства Агавових стане прикрасою будь-якої земельної ділянки. Щоб юка почувала себе прекрасно, турботливим господарям потрібно дізнатися про правильний догляд за нею.


Декоративний соняшник - сонце на клумбах

— 22 квітня 2015 —

Яскраві та неймовірно сонячні квіти декоративного соняшника відрізняється від знайомої нам сільськогосподарської культури не тільки розміром, але й призначенням, головна мета якого - створити в саду неповторний колорит стилю кантрі. 


Щоб очі радувало

— 8 квітня 2015 —

Кожний з нас мріє перетворити присадибну або дачну ділянку на райський куточок, де кожний кущик і квітка радували б очі. Однак створити подібну красу можна тільки своїми руками.


Братки: кілька порад щодо вирощування

— 1 квітня 2015 —

Мабуть, усі чудово знають цю рослину. А хто не чув назву, точно бачив на городі в бабусі.


Рододендрон: посадка і догляд

— 11 березня 2015 —

Рододендрони - це рід чудових чагарників, до якого належить більше 800 видів і ще більше сортів. У них абсолютно різне за формою та кольором листя, але поєднує ці верескові рослини рясне та довге цвітіння дуже гарними, досить великими квітками.


Первоцвіти - посланці весни!

— 25 лютого 2015 —

Між весною та зимою на маленьких острівцях землі, пригрітих сонцем, з'являються ці найперші весняні квіти. Такі зворушливі та стійкі підсніжники, хіонодокси, крокуси та сцили, що квітують серед снігу. Про ці прекрасні квіти, які першими нас зустрічають на дачній ділянці після довгої зими й поспішають порадувати нас звісткою, що зима минула і попереду квітуче духмяне літо, і піде мова в цій статті.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...