Декоративні рослини

Однолітники - через розсаду

— 23 січня 2013 —

Більшість квіткових рослин прийшли до нас з теплих країн. Щоб мати можливість побачити їх влітку у всій красі, доводиться сіяти насіння цих рослин вдома або в теплиці, коли на вулиці ще стоїть морозна погода. Багато традиційних квіткових культур з тривалим строком вегетації висівають у лютому-березні.


Життя після вигонки

— 16 січня 2013 —

Поширена думка, що після вигонки тюльпанів, нарцисів та інших квітів, а також суниці рослини потрібно викидати. Це досить марнотратно, особливо якщо сорт рідкісний і дорогий. Тим більше що такий посадковий матеріал можна відновити, висадивши навесні в ґрунт.


Багатолітники - основа квітника

— 9 січня 2013 —

Для оформлення клумб і квітників на заміських ділянках застосовуються різні види квітів - як однолітні, так і багаторічні, морозотривкі та теплолюбні. Суперечки немає, однолітники гарні своїми яскравими фарбами, але все-таки основу змішаних квітників становлять багаторічні квіти.


Чому сохне яловець

— 2 січня 2013 —

У садовому дизайні хвойні рослини - усілякі форми ялини, сосни, ялівця, ялиці, модрини - є дуже помітними «персонами», особливо якщо мова йде про прикрашення альпійських гірок. Зупинимося на ялівці, оскільки інші хвойні вирощувати значно простіше...


Найкращі ягідні рослини для птахів

— 26 грудня 2012 —

Ягідні рослини виконають у вашому саду відразу дві функції - привернуть і нагодують співочих птахів, а також прикрасять сад - навесні цвітінням, а восени та взимку яскравими ягодами і листям.


Рецепт від Гете

— 19 грудня 2012 —

Арніка? А що це таке? Ось, мабуть, звичайна реакція на назву цієї рослини. А тим часом арніка унікальна за широтою лікувальної дії.


Хризантема садова. Основні принципи вирощування

— 12 грудня 2012 —

Виростити садову хризантему за умови виконання загальних рекомендацій досить просто. Посадіть вкорінену розсаду у горщик і починайте підживлення. Сучасні сорти хризантем самі будуть рости і формуватися в акуратні компактні кущі, якщо ви забезпечите їм необхідний рівень живильних речовин.


Дельфініум: геть бактерії та віруси

— 5 грудня 2012 —

Основна причина захворювань і загибелі дельфініумів від шкідників - тривале вирощування їх на одному місці. Розсаджувати та створювати нові куртини чудових високих рослин з яскравими пірамідальними суцвіттями потрібно не рідше, ніж через 8-10 років.


Як перезимувати діжковим рослинам

— 28 листопада 2012 —

Коли стовпчик термометра починає опускатися до нульової позначки, наступає пора впритул зайнятися виставленими на літо на свіже повітря діжковими рослинами. У нашій кліматичній зоні забирати у приміщення доводиться майже всі, але там, де клімат не такий суворий, деякі рослини можна залишити зовні, добре захистивши їх від зимових холодів.


Стратифікація насіння однолітніх і багатолітніх рослин

— 21 листопада 2012 —

У холодному кліматі, як наш, більшість квітів, особливо багаторічних, сходять лише тоді, коли їхнє насіння перезимувало під снігом. Що робити, якщо немає можливості забезпечити їм таку зимівлю. Допоможе імітувати посів під зиму стратифікація насіння однолітніх і багатолітніх рослин.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс