Декоративні рослини

Посадка і розмноження садової лаванди

— 23 грудня 2015 —

Назва цієї рослини походить від латинського слова lava, що означає «мити». І це вірно, адже в першу чергу її використовували для ароматичних ванн. Але останнім часом, незважаючи на свою непросту вдачу, вона стає усе більш популярною. 


Хвойні рослини в саду: як захистити взимку

— 23 грудня 2015 —

Поширена думка, що хвойним зима не страшна. Але це тільки в лісі, де хвойники ростуть зі століття в століття. А от на садових ділянках хвойним рослинам загрожує відразу кілька зимових лих. 


Королева букетів еустома

— 16 грудня 2015 —

Ірландська троянда, елегантна й вишукана еустома знавала й періоди загального замилування, і забуття. Але сьогодні вона знову популярна й улюблена.


Вибираємо яловець для саду

— 2 грудня 2015 —

Ялівці - ці колючі та пахучі жителі лісів і гір заслужено привертають увагу людей. Мабуть, немає в наших лісах більш замисленого і таємничого мешканця, чим яловець...


Готуємо троянди до зими

— 25 листопада 2015 —

Досвідчені трояндоводи ще до приходу осені починають піклуватися про зимівлю своїх троянд. Щоб підопічні відмінно перезимували, буде потрібно виконати ряд агротехнічних прийомів з їхньої підготовки та укриття.


Чарівна капуста в осінньому саду

— 18 листопада 2015 —

На вулиці осінь... Фарби квітників потьмяніли на очах, а тут - такий вибух енергії! Такий приголомшуючий колірний удар! Серед зів’ялої природи декоративна капуста прикрашає осінній сад своїми яскравими фарбами. Своїм незвичайним виглядом вона вразить усіх і буде бажаним гостем у будь-якому саду.


Глід на ділянці - краса та користь

— 11 листопада 2015 —

Глід - дуже древня рослина. Вона зростала на землі ще в крейдовий період мезозойської ери, разом із платаном, лаврами, магноліями, тюльпановими деревами. Зараз у світі налічується більше 1000 видів цієї рослини...


Хризантема - королева осіннього саду

— 28 жовтня 2015 —

Культивувати хризантему почали в Китаї ще до нашої ери. Потім хризантеми були завезені в Японію, де стали національною квіткою. Рослину вирощували не тільки в декоративних цілях, але і як салат, і як ліки. А тому що історія цієї культури нараховує тисячоліття, то наші звичайні садові хризантеми являють собою численну групу гібридів тепер уже незрозумілого природного походження.


Як зберігати цибулини гладіолусів узимку

— 21 жовтня 2015 —

Схоронність бульбоцибулин і дитинок під час зберігання тісно пов'язана з режимом їхнього сушіння після викопування. Якщо в сховище потрапили недосушені бульбоцибулини, виникає небезпека їхньої поразки грибними захворюваннями під загальною назвою «гнилі».


Розмноження півоній

— 23 вересня 2015 —

Найпростіший і розповсюджений спосіб розмноження півоній - ділення куща. Кращі строки для цього - з кінця серпня до кінця вересня.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс