Здоров'я

Українські лікарні будуть інформувати про наявність безкоштовних ліків

— 6 квітня 2017 —

Дослідження «Індекс здоров'я, Україна, 2016» показало, що лише 17 відсотків українців одержали медичні препарати, призначені лікарем, безкоштовно в поліклініці. Іншим пацієнтам довелося купувати ліки за свій рахунок.


Новий метод лікування після інфаркту

— 6 квітня 2017 —

Одеськими кардіохірургами була проведена унікальна операція, у ході якої вони пересадили на м'язи серця стовбурні клітини, з яких виростають нові судини. Ця операція є альтернативою пересадженню серця, повідомляє УНІАН.


Чому навесні болить голова?

— 5 квітня 2017 —

Метеозалежність, або метеочутливість, є досить розповсюдженим симптомом навесні, коли погода нестійка. Перепади температури повітря, що трапляються часто навесні, цілком можливо, спровокують стрибки артеріального тиску в метеочутливих людей, так що головні болі можуть відзначати навіть молоді. У чому ж причина цих проблем? Як протистояти «головняку»? Одним словом, що робити? Про це ми розпитали фахівця - доцента, кандидата медичних наук Богдана Мироновича Паращука.


Що з'їсти на сніданок

— 30 березня 2017 —

Перше правило здорового енергетичного сніданку - їжа має бути гарячою. 


Дієтологи розповіли, чи можна вечеряти після шостої години вечора

— 30 березня 2017 —

Поступово міф про те, що їсти після шостої категорично не рекомендується, іде з нашого побуту. Тепер дієтологи говорять про те, що їсти необхідно за чотири години до сну. 


Виразка шлунка або 12-палої кишки: як відрізнити за симптомами?

— 30 березня 2017 —

Хвороби ШКТ посідають перші місця серед найпоширеніших захворювань сучасних городян. Провиною тому - стреси, нерегулярне харчування, неповноцінний раціон, а також любов до «сміттєвої» їжі. Виразки шлунка і 12-палої кишки стоять за поширеністю відразу після гастриту. Обидві хвороби не дадуть себе пропустити - кожна заподіює болісний біль, терпіти який чи навряд вдасться. Як відрізнити їх одну від одної, якщо симптоми у виразок однакові?


Слабкість в організмі

— 30 березня 2017 —

Гранатовий сік є лікарським напоєм, він наповнений вітамінами групи В та мінеральними речовинами. При постійному вживанні гранату вповільнюється старіння людини і зникає слабість в організмі.


Маски із глини

— 29 березня 2017 —

Глина, виявляється,  може приносити чималу користь, якщо її використовувати... ні, не для кладки печей, а як маску для обличчя. 


Вода з лимоном і медом натще: користь і правила застосування

— 29 березня 2017 —

Чому варто почати свій день зі склянки води з лимоном і медом? Ми розповімо про корисні властивості напою.


Коренева селера допоможе при сезонній депресії

— 29 березня 2017 —

Будь-яка селера підвищує імунітет і зміцнює організм. А коренева селера здатна упорядкувати нервову систему й позбавити від сезонної депресії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс