Здоров'я

Перехід на літній час

— 22 березня 2017 —

Коли переводити стрілки годинників і як пережити перехід на літній час із найменшими наслідками для здоров'я


Прийшла весна - зустрічайте алергію

— 22 березня 2017 —

Двадцять тисяч алергенів - саме стільки їх виявлено на сьогоднішній день. Кішки, рибки, пташки, з одного боку, травички, квіточки - з іншого. І, нарешті, їжа - величезна кількість того, що ми кладемо в рот. Через що усе це? За великим рахунком це науці невідомо. Але рятуватися якось потрібно.


Чим небезпечні залишкові явища після ГРВІ

— 15 березня 2017 —

Нерідко після закінчення гострої фази захворювання й одержання на руки закритого лікарняного листа людина продовжує кашляти й чхати. При цьому офіційно хворою вона вже не вважається. Багато хто називає такі прояви залишковими і вважає, що в них немає нічого страшного, а кашель і нежить незабаром уляжуться. Лікарі ж упевнені, що не все так просто.


Трав'яні чаї та їхні секрети

— 15 березня 2017 —

Культура споживання трав'яних чаїв іде своїм корінням у глибоке минуле. У фармацевтичній історії більшості країн є досвід траволікування різних захворювань. Любителі зеленого й чорного чаїв незаслужено забувають про користь, смакові й ароматичні якості цього напою. Трав'яні чаї практично не мають побічних ефектів і допомагають вирішити проблеми зі здоров'ям. 


Молоко - відмінний засіб при артриті

— 15 березня 2017 —

Бостонські вчені провели нове дослідження, результат якого може порадувати всіх тих, хто страждає проблемою артриту. Значного поліпшення стану колінного суглоба можна добитися при регулярному вживанні звичайного молока. 


Вітамін D захищає від застуди та грипу не гірше щеплень

— 15 березня 2017 —

Можливо, у профілактиці грипу скоро буде зроблений істотний крок уперед. Згідно з дослідженням, опублікованим в одному із найвпливовіших медичних журналів світу - в BMJ (British Medical Journal) - запобігати зараженню грипом відмінно допомагає застосування гарно відомого нам вітаміну.


Склероз. Як йому протистояти?

— 15 березня 2017 —

Одне з найтяжчих неврологічних захворювань - розсіяний склероз - найчастіше починається в молодому віці, неухильно прогресує й може привести до інвалідності та ранньої смерті. Варто відзначити, що це досить розповсюджене захворювання. У світі налічується близько 2 мільйонів таких хворих. Який саме фактор викликає хворобу, до кінця не встановлено, хоча існує багато теорій її походження. Про те, як же розпізнати хворобу якомога раніше й що можна їй протиставити, ми попросили розповісти фахівця - доктора медичних наук, професора Тетяну Іванівну Негрич.


Як дізнатися, яких саме вітамінів вам не вистачає?

— 9 березня 2017 —

Прості тести допоможуть вам легко з'ясувати, яких саме вітамінів вам не вистачає.


Березовий сік - властивості й користь

— 9 березня 2017 —

Береза c давніх часів цінувалася в народі за її цілющі властивості. Люди використовували березові бруньки й листя для лікування хвороб, з гілок робили цілющі віники для лазні. З берези донині добувається дьоготь, і навіть ксиліт (замінник цукру для хворих діабетом).


Названі найнебезпечніші шкірні захворювання

— 9 березня 2017 —

Перелік, складений американськими вченими, містить у собі дерматит, вугровий висип, кропивницю, псоріаз, вірусні захворювання шкіри, грибкові інфекції, коросту, меланому, піодермію, рак шкіри (крім меланоми), пролежні й осередкову алопецію.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс