Традиційна медицина

МОЗ зменшило кількість протипоказань до вакцинації

— 3 листопада 2019 —

Міністерство охорони здоров’я видало наказ, яким затверджено новий перелік протипоказань до проведення вакцинації.


Підйоми по сходах допоможуть зміцнити серце

— 3 листопада 2019 —

Вважається, якщо відмовитися від ліфта і постійно користуватися сходами, то можна не ходити в спортзал. Вчені вирішили з’ясувати, скільки сходинок потрібно подолати, щоб це зараховувалося за повноцінне тренування, пише Montreal Gazette.


Нинішній сезон грипу принесе небезпечний штам і триватиме до травня

— 3 листопада 2019 —

У жовтні офіційно починається сезон грипу, і лікарі аналізують, які сюрпризи він може готувати. Так, очікується, що особливо серйозним у цьому році буде один з його штамів - H3N2. Триватиме сезон грипу до травня.


Хочете схуднути, їжте поодинці

— 26 жовтня 2019 —

Коли люди обідають зі знайомими або близькими друзями, вони, як правило, їдять більше. Це називається «соціальним сприянням» і, можливо, простежується аж до базової людської поведінки, дозволяючи людям виживати краще.


Діабетикам важливо підтримувати здорову вагу в довгостроковій перспективі

— 26 жовтня 2019 —

Люди із діабетом 2 типу, які відновили вагу, втрачають початкові переваги зниженого ризику серцево-судинних захворювань або інсульту в порівнянні з тими, хто підтримує втрату ваги. Про це свідчить нове дослідження, опубліковане у журналі Американської асоціації серця.


Швидка допомога: що потрібно робити в перші дні ГРЗ

— 26 жовтня 2019 —

У сезон застуд і вірусів не вдасться повністю убезпечити себе від респіраторних захворювань. Але можна підготуватися й зробити так, щоб ГРЗ протікало як можна коротше. Адже тривалість хвороби впливає на ймовірність ускладнень після неї. Тому вживати заходів необхідно відразу ж з появою перших симптомів.


Лимон при застуді – «не кисло» допомагає!

— 19 жовтня 2019 —

Лимон при застуді – один з незамінних засобів. Він допомагає у всіх випадках: з однієї сторони лимон здатний попередити захворювання грипом або застудою, з іншого боку – якщо зараження вже відбулося — у силах полегшити й прискорити процес видужання. В чому ж унікальність лимону?


Грип-2020: чотири штами, два з яких – нові

— 19 жовтня 2019 —

Новий сезон грипу в Україні стартує без затримок. Чого чекати та як спротив чинити?


Від печії нам допоможе усім відомий продукт

— 16 жовтня 2019 —

Печія, так званий кислотний рефлюкс, є поширеним симптомом гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ), яка вражає близько 20 відсотків населення світу.


Риб’ячий жир і вітамін D відмінний засіб від раку і серцевих нападів

— 16 жовтня 2019 —

Проведені клінічні випробування показали, що вітамін D й омега-3 жирні кислоти допомагають захистити від смертності від раку та інфаркту міокарда.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс