Традиційна медицина

В Японії почали виробляти УФ-лампу, що вбиває коронавірус

— 9 жовтня 2020 —

Японський виробник освітлювального обладнання Ushio Inc почав виготовляти безпечні для людини ультрафіолетові лампи «Care 222», здатні знищувати коронавірус у приміщеннях.


Чим небезпечний прийом антибіотиків при самолікуванні

— 9 жовтня 2020 —

Велика кількість людей сприймають антибіотики, як якийсь рятівний засіб, здатний швидко впоратися із практично будь-якою хворобою. Однак, якщо приймати подібні препарати без необхідності, не проконсультувавшись з лікарем, або ж перевищити тривалість їх прийому або дозу, можна серйозно нашкодити організму.


Продукти, що послаблюють біль при артриті

— 4 жовтня 2020 —

Багато-багато свіжих овочів і фруктів, обмеження білка і кальцію, мінімум вуглеводів – основа дієти при артриті.


Науковці кажуть, що COVID-19 стане сезонною хворобою

— 4 жовтня 2020 —

Вчені Американського університету Бейрута в Лівані вважають, що нова коронавірусна інфекція COVID-19 у майбутньому стане сезонною в країнах із помірним кліматом, але лише коли сформується колективний імунітет.


Напій з двох простих інгредієнтів названо ліками проти раку і діабету

— 4 жовтня 2020 —

Фахівці визначили оздоровчий напій, який має протиракові властивості, сприяє довголіттю, і радять використовувати його у своєму раціоні. Він складається з двох звичайних продуктів - куркуми і напою чайного гриба (комбуча).


Кактус на сніданок: при діабеті він знижує рівень цукру у крові

— 25 вересня 2020 —

Діабет 2 типу стає проблематичним, коли цукор у крові стає надто високим, оскільки це може завдати шкоди організму. У цьому випадку правильні дієтичні рішення допомагають впоратися з ситуацією і знизити його рівень. До переліку цілющих інгредієнтів фахівці внесли екзотичну рослину - молоде листя кактуса нопаля.


Щедрі люди живуть довше

— 20 вересня 2020 —

Американські та німецькі вчені виявили, що чим більше людина без вигоди ділиться грошима з іншими, тим довше вона живе. Як передає Укрінформ, про це повідомляється у відповідному дослідженні, опублікованому в Pnas.


Три шари тканини та без марлі: якими мають бути handmade маски

— 20 вересня 2020 —

Маски з тканин, тобто немедичні, рекомендовано виготовляти з трьох шарів, поєднуючи гідрофобний матеріал та натуральні тканини. Не рекомендується носити маски, виготовлені з пористих матеріалів, таких як марля. Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці інформує Центр громадського здоров’я.


Симптоми втрати слуху, на які ніхто не звертає уваги

— 13 вересня 2020 —

Глухота вважається проблемою, яка виникає виключно серед людей похилого віку. Але дослідження показали, що у половині випадків слух втрачають пацієнти до 40 років. Найчастіше причиною тому служить ігнорування перших симптомів.


Люди, які хрустять шиєю, ризикують заробити інсульт

— 13 вересня 2020 —

При тривалому перебуванні в одному положенні людині хочеться розім’ятися, тому найчастіше вона починає з шиї, здійснюючи повороти і нахили голови до звуку хрускоту. Однак подібна звичка вкрай небезпечна для здоров’я, оскільки може спровокувати ряд небезпечних станів, у тому числі інсульт.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс