Куточок споживача

Як вибрати качалку

— 18 квітня 2020 —

Качалка є дуже важливим інструментом для випічки і її часто ставлять на кухні в якості витвору мистецтва. Вибрати потрібну вам качалку не так просто як здається на перший погляд. Існують качалки різних видів, зроблені з різних матеріалів і кожна зі своїми перевагами.


Вибираємо взуття для бігу: види, особливості, правила

— 3 квітня 2020 —

Якщо Ви вирішили зайнятися бігом, то повинні розуміти, що не все спортивне взуття підійде для такої мети. Погодьтеся, що бігати в кедах як мінімум незручно, як максимум - це може привести до травм та вивихів. Кожен конкретний вид спорту відрізняється специфічним навантаженням і щоб уникнути травм, важливо щоб взуття правильно компенсувало це навантаження. Краще взуття для бігу - це спеціальні бігові кросівки. Таке взуття значно зменшує ймовірність виникнення травм і сприяє досягненню кращих результатів.


Тільки не спиртом: як потрібно дезінфікувати смартфон

— 13 березня 2020 —

На тлі епідемії коронавірусу основною рекомендацією лікарів по профілактиці є регулярне миття рук милом або дезінфікуючими засобами. Однак багато хто забуває, що на смартфонах і інших гаджетах, якими ми користуємося щодня, також залишається велика кількість інфекційних збудників і бактерій.


Як працює гарантія на взуття

— 28 лютого 2020 —

Юрист, що спеціалізується на захисті прав споживачів, роз’ясняє, як відстояти свої права й повернути гроші, якщо пара чобітків або черевик виявилася неналежної якості.


Які продукти підробляють найчастіше: рейтинг

— 28 лютого 2020 —

В Україні катастрофічна ситуація з підробленими продуктами харчування. Кожен похід у магазин, на ринок може закінчитися госпіталізацією й серйозними витратами на ліки.


Чим арабіка відрізняється від робусти?

— 1 лютого 2020 —

Про два основних види зернової кави, яку ми п’ємо, блогові Eda розповідають фахівці.


Дидактичні матеріали з англійської мови

— 17 січня 2020 —

Учні молодших класів шкіл потребують особливого підходу з боку вчителя. Педагог повинен так давати матеріал, щоб він не тільки запам'ятався, але ще і будив в дитині тягу до подальшого вивчення різних наук.


Який хліб вам потрібно вибирати

— 4 січня 2020 —

Згідно з останніми дослідженнями, самою корисною дієтою вважається середземноморська дієта, відповідно до якої в раціоні повинне бути достатньо риби, оливкової олії, овочів і... хліба.


Замість масла - спред: експерт назвав трьох виробників фальсифікату

— 28 грудня 2019 —

ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів», ТОВ «Богодухівський молзавод» та дочірнє підприємство “Радомілк» випускають недоброякісну молочну продукцію.


Як вибрати червону ікру

— 28 грудня 2019 —

Згідно з результатами дослідження Inmind 2018-го року, в 34% опитаних ікра викликає асоціацію зі святом, а 47% споживачів України віддають перевагу лососевій ікрі іншим її видам, повідомляють «Весті». Саме напередодні Нового року, інтерес до червоної ікри різко зростає, для шахраїв – чудесний час «штовхнути» сурогат. Щоб не купити фальсифікат за ціною вишуканого делікатесу, потрібно знати, як відрізнити підроблену ікру від натуральної.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс