Куточок споживача

Чи здоровий хліб «Здоровий»?

— 26 липня 2012 —

Нарівні із  цукром хліб нерідко обвинувачують у  поширенні епідемії ожиріння. Дійсно, пшеничний хліб містить велику кількість калорій і мало корисних речовин.  Чи значить це, що варто відмовлятися від  хліба взагалі? Чи існують здорові хлібобулочні вироби?


Як вибрати цукати

— 19 липня 2012 —

 

Будь-яка ефективна дієта передбачає відмову від солодкого і борошняного. Однак лікарі запевняють, що у жорстких рамках тримати себе не варто і, навпаки, рекомендують балувати себе. Тільки вибирати необхідно корисні ласощі - наприклад, сухофрукти і цукати - але, зрозуміло ж, знати міру у їхньому вживанні. Наприклад, аматорам варто пам'ятати, що калорійність продукту, прямо скажімо, немаленька. Більше того, ягоди, фрукти і овочі, зварені в цукровому сиропі та перетворені у цукати, іноді повністю втрачають свої корисні властивості...

Як вибрати «правильне» сало

— 12 липня 2012 —

Фахівці вважають, що найкраще сало можна отримати від 15-місячної свині. Ви цей факт про всякий випадок запам'ятайте, раптом знадобиться. І якщо в нашому з вами випадку довідатися точний вік свині - донора сала майже нереально, запам'ятати основні ознаки щонайкраще підходящого для засолу сала дуже навіть можливо.


Правильний розмір джинсів

— 5 липня 2012 —

Якщо ви вирішили купити собі джинси і вже визначилися з фірмою-виробником, якістю, фасоном та іншими характеристиками, то дуже важливо знати, як же вони повинні «поводитися» при примірці, щоб потім не розчаруватися і почувати себе в них комфортно.


Підбираємо сонцезахисний засіб

— 27 червня 2012 —

Ми дотепер не є активними споживачами цієї продукції не в приклад австралійцям, давно привченим до протекторів через високу захворюваність раком шкіри на Зеленому континенті; японцям, яких здалеку можна впізнати за уніформою - довгі рукави, крислаті капелюхи та великі сонцезахисні окуляри, або жителям південноєвропейських країн, де сонце світить цілий рік і місцеве населення із задоволенням користується захисними засобами навіть узимку.


Як розшифрувати штрих-код і уникнути підробки?

— 21 червня 2012 —

Що таке штрих-код знають всі, а от як він розшифровується - одиниці. А даремно, адже таке знання допоможе вам уникнути покупки фальсифікату.


Покупцеві кавоварки «Мока»

— 14 червня 2012 —

Чому вибирають кавоваку "Мока"? По-перше, «Мока Експрес» готує відмінну каву. І порівнюючи її з краплинною кавоваркою та кавомашиною, то за якістю вона знаходиться між ними. Тобто, у неї трохи кращий аромат, ніж при краплинному готуванні і трохи гірший, ніж у кавомашині. До інших плюсів варто віднести відносно високу швидкість готування, приблизно 5 хвилин і порція готова. Також радує низька ціна, дозволити купити кавоварку «Мока» може кожний.


Ступка: як не помилитися з вибором?

— 7 червня 2012 —

Кожній господарці, незалежно від того, як часто вона готує, іноді потрібна ступка і маточка. Яку вибрати - залежить від того, скільки ви можете собі дозволити витратити коштів і що ви збираєтеся у ній подрібнювати. Адже це інструмент, що використовується для того, щоб роздавити або розтерти тверді речовини. Зазвичай, чашу роблять із твердих порід дерева, каменю, глини або мармуру.

 

Як вибрати полуницю та перші овочі без нітратів

— 24 травня 2012 —

Початок травня виявися спекотним, що на фоні минулого холодного квітня виглядає навіть трохи несподіваним. У результаті такого підвищення температури на ринку стало з'являтися більше молодих овочів, зелені, а головне - першої вітчизняної ягоди, полуниці.


Вибираємо «правильні» макарони

— 21 травня 2012 —

Словом «макарони» ми називаємо всі види певних борошняних виробів. Правда, на їхній історичній батьківщині, в Італії, правильна назва звучить як «pasta», що в перекладі означає «тісто». Словом же «maccheroni» там називають пасту у вигляді трубочок, але у нас воно прижилося саме як загальна назва макаронних виробів. Про те, які ж бувають макарони, що треба знати, вибираючи їх у магазині, розповідає segodnya.ua.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс