Куточок споживача

В Україні заборонили популярний препарат від гепатиту В та С

— 22 травня 2019 —

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) заборонила реалізацію та застосування всіх серій препарату «Глутоксим», використовуваного для лікування вторинних імунодефіцитних станів, виробництва компаній «Лекхім-Харків».


Як вибрати надійний повербанк

— 22 травня 2019 —

Смартфони стали невід’ємною частиною повсякденного життя, замінивши собою телефон, комп’ютер, фотоапарат, навігатор, плеєр та ін. Тому якщо гаджет розрядився й немає можливості його оживити, власник почуває себе як без рук. Прекрасний вихід із ситуації -  повербанк, який зарядить девайс, що сів, де б ви не перебували. Як вибрати надійне й зручне мобільне зарядне обладнання, виданню Vesti розповіли експерти.


Освіта в Польщі: вартість, документи

— 30 липня 2018 —

Прекрасно розуміючи, що європейська освіта зараз знаходиться на голову вище вітчизняної, багато сімей намагаються відправити абітурієнта вчитися за кордон. Ми поговоримо про перспективи, які відкриються завдяки такому вибору.


Як організувати свій холодильник

— 6 липня 2017 —

Якщо ваш холодильник старий або неправильно організований, то ви витрачаєте енергію (і гроші) впусту, змушуючи цей громіздкий побутовий електроприлад  перепрацьовувати, щоб тримати холод. Кожен рік роботи неправильно завантаженого холодильника додають пристойну кількість кіловат-годин у ваші рахунки.


25 лайфхаків, як повторно використовувати чайні пакетики

— 9 лютого 2017 —

Не всі використовують чайні пакетики повторно. Максимум - заварять чай, покладуть пакетик на блюдечко, а потім знову роблять із ним чай. Але виявляється, за допомогою чайних пакетиків можна зробити їжу смачнішою, усе навколо - чистішим, а себе - гарнішим.


Як не зробити помилок при виборі термобілизни

— 26 січня 2017 —

Є один важливий момент, котрий мало хто розуміє - термобілизна не гріє! Немає нічого тепліше вовни! Але не забудьте, що вона гріє тільки коли суха. Термобілизна ж працює й суха, і мокра, трохи по-різному, але все-таки працює.


Правильно вибираємо і зберігаємо перепелині яйця

— 3 листопада 2016 —

Прийнято вважати, що перепелині яйця є більш здоровою альтернативою "традиційним" курячим яйцям. Але чи дійсно варто переплачувати за таку продукцію? Адже перепелині яйця звичайно коштують у середньому в три й більше разів дорожче, ніж курячі. І які переваги є у вживанні перепелиних яєць насправді? Пояснює лікар-дієтолог.


Купити кавун й не отруїтися

— 28 липня 2016 —

Ось як виглядає словесний опис найправильнішого кавуна:


Як купити і зберегти купальник

— 23 червня 2016 —

Зазвичай купальник вибирають з урахуванням типу фігури. Щоб визначити тип своєї фігури, виміряйте стегна в найширшому місці, талію в найменшій крапці і груди.


Продукти, які можуть серйозно нашкодити свійським тваринам

— 9 червня 2016 —

Усім власникам свійських тварин відомо, що давати вихованцю їжу зі свого столу не можна - навіть ті, хто годує собаку або кішку  "людською" їжею (м'ясом, рибою, кашею), знають, що пригощати тварин такими продуктами, як ковбаса, хліб або солодкості, все-таки не варто. Проте встояти перед прохальним поглядом чорних собачих очей буває просто неможливо! 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс