Куточок споживача

Що таке повільноварка та рисоварка

— 27 грудня 2012 —

Багато хто з нас активно користується скороварками, а ось про повільноварки прийнято говорити менше. 


На колір і смак цукор не всяк

— 20 грудня 2012 —

Цукор, як і сіль, дехто називає "білою смертю", інші ж упевнені, що прожити без нього неможливо.


Фрукти-гібриди: зроблено людиною

— 13 грудня 2012 —

Фрукти-гібриди не мають нічого спільного з генно-модифікованими екземплярами. Це заслуга винятково селекціонерів. Клементини, танжерини, плуоти, пічерини дивні на слух і чудові на смак. Крім того, виявляються гібриди ще й корисними для здоров'я, поєднуючи у собі все найкраще від своїх "прабатьків і праматерів".


Суперечки про каву: варити чи розчиняти?

— 6 грудня 2012 —

Питання про користь і шкоду кави обговорюється постійно. Хтось пропагує її як продукт, багатий антиоксидантами, хтось же навпроти - наполягає на тому, що каву пити вкрай шкідливо. Істина, як це часто буває, знаходиться десь посередині. Тому що, говорячи про користь цього напою, освічені люди мають на увазі зернову каву і вони, безсумнівно, праві. У той час як всі негативні висловлення, найчастіше, стосуються такої популярної розчинної кави. У цьому питанні варто розібратися, тому що більшість офісних співробітників постійно п'ють саме розчинну каву.


Як вибрати якісне заморожене тісто?

— 29 листопада 2012 —

У першу чергу, зверніть увагу на умови зберігання продукту. Необхідно, щоб він зберігався у спеціальному устаткуванні, однак морозильна камера морозильній камері не рівня.


Просто, як каша. Вибираємо крупу

— 21 листопада 2012 —

Різні крупи мають трохи різні корисні властивості, це необхідно враховувати, вибираючи крупи для свого харчування. Крім давно знайомих і улюблених перловки (ячменя), кукурудзи, гречки, рису, вівса в зерні та пластівцях, а також пшона і манки, на ринку з'являються і нові крупи.


Модифікований крохмаль: не бійся!

— 14 листопада 2012 —

Модифікований крохмаль - це спеціально оброблений крохмаль, що завдяки своєму складу краще засвоюється. Він може використовуватися у виробництві дитячого харчування, кетчупа, соусів, майонезів, м'ясних продуктів забезпечуючи густоту продукції. 


Розміри постільної білизни: євростандарт

— 8 листопада 2012 —

Стандарт постільної білизни, прийнятий на Заході, ми називаємо «євро». При цьому кожна із західних країн має свої «євро розміри». Так, американські мірки не відповідають європейським, а європейські - вітчизняним.


Як правильно вибрати термобілизну?

— 1 листопада 2012 —

Вибір термобілизни починається з визначення ваших потреб, цілей і можливостей.


Як вибирати «свою» сорочку?

— 18 жовтня 2012 —

Сорочка є незамінним предметом в арсеналі чоловічого гардероба. Це не залежить від зовнішнього вигляду, характеру, роду занять і схильностей її власника.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...