Куточок споживача

Правильний розмір джинсів

— 5 липня 2012 —

Якщо ви вирішили купити собі джинси і вже визначилися з фірмою-виробником, якістю, фасоном та іншими характеристиками, то дуже важливо знати, як же вони повинні «поводитися» при примірці, щоб потім не розчаруватися і почувати себе в них комфортно.


Підбираємо сонцезахисний засіб

— 27 червня 2012 —

Ми дотепер не є активними споживачами цієї продукції не в приклад австралійцям, давно привченим до протекторів через високу захворюваність раком шкіри на Зеленому континенті; японцям, яких здалеку можна впізнати за уніформою - довгі рукави, крислаті капелюхи та великі сонцезахисні окуляри, або жителям південноєвропейських країн, де сонце світить цілий рік і місцеве населення із задоволенням користується захисними засобами навіть узимку.


Як розшифрувати штрих-код і уникнути підробки?

— 21 червня 2012 —

Що таке штрих-код знають всі, а от як він розшифровується - одиниці. А даремно, адже таке знання допоможе вам уникнути покупки фальсифікату.


Покупцеві кавоварки «Мока»

— 14 червня 2012 —

Чому вибирають кавоваку "Мока"? По-перше, «Мока Експрес» готує відмінну каву. І порівнюючи її з краплинною кавоваркою та кавомашиною, то за якістю вона знаходиться між ними. Тобто, у неї трохи кращий аромат, ніж при краплинному готуванні і трохи гірший, ніж у кавомашині. До інших плюсів варто віднести відносно високу швидкість готування, приблизно 5 хвилин і порція готова. Також радує низька ціна, дозволити купити кавоварку «Мока» може кожний.


Ступка: як не помилитися з вибором?

— 7 червня 2012 —

Кожній господарці, незалежно від того, як часто вона готує, іноді потрібна ступка і маточка. Яку вибрати - залежить від того, скільки ви можете собі дозволити витратити коштів і що ви збираєтеся у ній подрібнювати. Адже це інструмент, що використовується для того, щоб роздавити або розтерти тверді речовини. Зазвичай, чашу роблять із твердих порід дерева, каменю, глини або мармуру.

 

Як вибрати полуницю та перші овочі без нітратів

— 24 травня 2012 —

Початок травня виявися спекотним, що на фоні минулого холодного квітня виглядає навіть трохи несподіваним. У результаті такого підвищення температури на ринку стало з'являтися більше молодих овочів, зелені, а головне - першої вітчизняної ягоди, полуниці.


Вибираємо «правильні» макарони

— 21 травня 2012 —

Словом «макарони» ми називаємо всі види певних борошняних виробів. Правда, на їхній історичній батьківщині, в Італії, правильна назва звучить як «pasta», що в перекладі означає «тісто». Словом же «maccheroni» там називають пасту у вигляді трубочок, але у нас воно прижилося саме як загальна назва макаронних виробів. Про те, які ж бувають макарони, що треба знати, вибираючи їх у магазині, розповідає segodnya.ua.


Як вибрати байк для дитини

— 10 травня 2012 —

Покупка велосипеда завжди залишається однією з найбільш яскравих подій у житті кожної дитини та однією з найхвилюючих для її батьків. Прилучення до активних видів спорту - це, безперечно, добре, але не завжди безпечно. Тому вибір велосипеда - справа відповідальна, і без певних знань тут не обійтися. На що варто звернути увагу, купуючи «залізного коня» для юного велосипедиста?


Як вибрати краплинну кавоварку?

— 4 травня 2012 —

Краплинні кавоварки дуже популярні завдяки простоті конструкції та зручності експлуатації. На сучасному ринку представлена величезна кількість кавоварок цього типу, які відрізняються різноманітним дизайном, сучасними додатковими функціями, якістю виконання. Однак всі вони працюють за одним принципом і повинні радувати нас гарячою кавою «американо».


Посуд і ваше здоров'я

— 27 квітня 2012 —

Те, як ми зазвичай готуємо, залежить від наших пристрастей у їжі. А в чому ми це робимо - від наших звичок. Варто уважніше поставитися до вибору посуду: він впливає не тільки на смак і якість приготовленої їжі, але і на наше здоров'я. Продукти для свого столу ми вибираємо все ретельніше: всім відомо, що наше самопочуття залежить від того, що ми їмо. Менш вимогливі ми до матеріалів, з яких виготовлене наше кухонне начиння: пластмаса або скло, алюміній або чавун, кераміка або латунь...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс