Куточок споживача

Чому пальмова олія зустрічається на кожному кроці?

— 4 жовтня 2012 —

80% пальмової олії використовується у харчовій промисловості. Інше служить для виробництва гігієнічних, косметичних і господарських товарів. Як ми вже відзначали, це далеко не ідеальний продукт як з дієтичної та санітарної, так і екологічної та соціальної точок зору. Так чому ж тоді агропромислові підприємства дотепер використовують її в таких обсягах, задається питанням оглядач французького видання "Slate".


Як вибрати екзотичний сир

— 27 вересня 2012 —

Сьогодні на прилавках молочних відділів яких тільки сирів не побачиш: із блакитною, зеленою, білою цвіллю, у розсолі та без. Як серед цієї розмаїтості купити дійсно якісний сир, не викинувши чималі гроші на вітер?


Як вибрати найкраще автомобільне дитяче крісло?

— 6 вересня 2012 —

Існує кілька основних моментів, на які обов'язково потрібно звернути увагу при покупці автокрісла для маляти. Насамперед переконайтеся, що обране автокрісло відповідає Європейському стандарту безпеки.


Еко-продукти: як вибирати на ринку

— 30 серпня 2012 —

Інтернет-ресурс The Greenville розповідає про те, як вибирати на ринку м'ясо, птаха та молоко. Отже, ви прийшли на ринок. У першу чергу звертаємо увагу на зовнішній вигляд людини за прилавком. Продавця, що пропонує власний товар, легко відрізнити від найманого: він повинен знати про свій товар все, аж до дня народження корови.


Що таке нуга і з чим її їдять

— 23 серпня 2012 —

Слово "нуга" запозичене з французької мови і походить від слова старого провансальського "nogat", що означає "горіховий торт". А воно, у свою чергу, походить від латинського "nux", тобто "горіх".


Шоколадні цукерки. Як уникнути розчарування

— 23 серпня 2012 —

 

Шоколадні цукерки - всенародно улюблені ласощі, що супроводжують не тільки свята, але і будні. На відміну від плитки шоколаду, шоколадні цукерки є не тільки універсальним подарунком на всі випадки життя, але і незмінним атрибутом сімейного чаювання.

Глікемічний індекс продуктів: що він означає?

— 2 серпня 2012 —

Глікемічний індекс продуктів (ГІ) - це показник, що відображає, з якою швидкістю той або інший продукт розщеплюється у вашому організмі і перетворюється на глюкозу - головне джерело енергії. Чим швидше розщеплюється продукт, тим вищий його ГІ. За еталон була прийнята глюкоза, ГІ дорівнює 100. Всі інші показники порівнюються з глікемічним індексом  глюкози.


Чи здоровий хліб «Здоровий»?

— 26 липня 2012 —

Нарівні із  цукром хліб нерідко обвинувачують у  поширенні епідемії ожиріння. Дійсно, пшеничний хліб містить велику кількість калорій і мало корисних речовин.  Чи значить це, що варто відмовлятися від  хліба взагалі? Чи існують здорові хлібобулочні вироби?


Як вибрати цукати

— 19 липня 2012 —

 

Будь-яка ефективна дієта передбачає відмову від солодкого і борошняного. Однак лікарі запевняють, що у жорстких рамках тримати себе не варто і, навпаки, рекомендують балувати себе. Тільки вибирати необхідно корисні ласощі - наприклад, сухофрукти і цукати - але, зрозуміло ж, знати міру у їхньому вживанні. Наприклад, аматорам варто пам'ятати, що калорійність продукту, прямо скажімо, немаленька. Більше того, ягоди, фрукти і овочі, зварені в цукровому сиропі та перетворені у цукати, іноді повністю втрачають свої корисні властивості...

Як вибрати «правильне» сало

— 12 липня 2012 —

Фахівці вважають, що найкраще сало можна отримати від 15-місячної свині. Ви цей факт про всякий випадок запам'ятайте, раптом знадобиться. І якщо в нашому з вами випадку довідатися точний вік свині - донора сала майже нереально, запам'ятати основні ознаки щонайкраще підходящого для засолу сала дуже навіть можливо.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс