Куточок споживача

Як правильно вибрати рукавички

— 21 листопада 2013 —

Купуючи рукавички, потрібно дивитися на стібки та кошлатість замші.


Як підібрати комбінезон для малюка

— 6 листопада 2013 —

Сучасні комбінезони бруду не бояться - завдяки особливому покриттю плями з них відтираються вологими серветками. Мембранний підійде для активних дітей, а для спокійних - з утеплювачем.


Ще раз про «джанк-фуд»

— 16 жовтня 2013 —

Джанк-фуд, або їжа-сміття, або "порожні калорії" - це продукти, які мають високу енергетичну цінність, підвищений вміст солі, цукру, жирів і добавок, але малоцінні в іншому відношенні. Наслідки їхнього частого вживання - ожиріння, серцево-судинні захворювання та навіть звикання і залежність від цих продуктів.


Купуємо пуховик

— 9 жовтня 2013 —

Останніми роками, мабуть, найбільш популярним зимовим одягом стала пухова  куртка (простіше, пуховик). Походить цей вид курток з Канади, яка славиться суворою зимою.


Що повинен знати провізор

— 25 вересня 2013 —

Сьогодні в аптеку приходять не тільки за ліками. Там можна купити різні супутні товари: лікувальну косметику, засоби гігієни і навіть аромаолії. Крім того, фармринок останнім часом активно розвивається - є безліч аналогів ліків. Але добре орієнтуватися в асортименті аптеки, не єдина вимога до сучасного провізора.


Навіщо потрібний аерогриль?

— 18 вересня 2013 —

Принцип роботи аерогриля заснований на конвекції гарячого повітря. Прийшов цей пристрій із США, де він отримав велику популярність. Розроблений він був досить давно, років 20 тому, і повинен був прийти на зміну великій кількості кухонної техніки, призначений для тих людей, які віддають перевагу здоровому і дієтичному харчуванню.


Що таке електровафельниця

— 11 вересня 2013 —

Для того, щоб правильно вибрати вафельницю, варто мати інформацію про існуючі моделі та їхні основні характеристики.


На чому не можна заощаджувати під час ремонту

— 4 вересня 2013 —

Без чого ремонт не починати? У першу чергу, потрібно ретельно, у деталях, продумати, що ви хочете отримати по закінченні ремонту, щоб не витрачати даремно час і гроші.


Хитрості виробників ортопедичних матраців

— 28 серпня 2013 —

Розглянемо типові способи зменшення вартості матраца, що приводять, в остаточному результаті, до погіршення його експлуатаційних властивостей.


Не завжди те, що називають медом, - справжній мед

— 21 серпня 2013 —

Про корисні властивості меду відомо так багато, що навряд чи варто когось у них переконувати. А ось нагадати про те, яким повинен бути справжній мед, особливо зараз, коли самий час робити його запас на зиму, думаю, буде не зайвим. На жаль, у наш час у продаж надходить дуже багато продуктових підробок. Не уник цієї долі й мед.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...