Куточок споживача

Правила покупки освіжувача повітря

— 27 серпня 2015 —

Нейтралізувати неприємні запахи і наповнити повітря ароматом - ось і всі завдання, які повинен вирішити освіжувач повітря. Але чи кожний освіжувач упорається з ними на відмінно?


Вибираємо правильний мед

— 16 липня 2015 —

Бджолиний мед - справжнє диво природи. У результаті кропіткої роботи комах ми одержуємо унікальну за своїми властивостями корисну солодкість.


Як позбутися комах?

— 15 липня 2015 —

Нерідко в наших квартирах разом з нами живуть сторонні: клопи, таргани, мурахи. Вони доставляють нам масу турбот. Як ви думаєте, чому до нас додому весь цей неприємний дріб'язок так і тягне? 


Вибираємо дезодорант без шкоди для здоров'я

— 2 липня 2015 —

Для того, щоб вибрати дезодорант, у якості якого не засумніваєшся, потрібно гарненько «попотіти», як би дивно це не звучало.  За якими ж параметрами вибирати дезодорант? На які характеристики потрібно звернути увагу, щоб не викинути гроші на вітер і не нашкодити здоров'ю?


Як уберегти себе від нітратів

— 11 червня 2015 —

З появою на прилавках магазинів і базарів перших весняних овочів хочеться скоріше почати "вітамінізуватися", адже вони виглядають такими свіжими та гарними. Але одночасно починають долати сумніви з приводу їхньої якості - раптом ці дарунки ланів повні нітратів.


Усі кольори чаю: купити і не помилитися

— 4 червня 2015 —

Перш ніж іти в тонкі матерії, необхідно зрозуміти предмет вивчення. Відповідно до Держстандарту, чай - харчовий продукт, що виготовляється із чайного листа та не містить інших компонентів. Відповідно всілякі ароматизовані чайні напої ми не беремо до уваги.  


Вибираємо м'ясо для шашлику

— 7 травня 2015 —

Гарний рецепт, якісне прожарювання, вдалі соуси - усе це, звичайно, дуже важливо. Але якщо не буде гарного м'яса - шашлик навряд чи вийде карколомним. Тому, збираючись на пікнік, потрібно починати підготовку з покупки якісного м'яса.


Обираємо новобудову в столиці: ТОП-5 житлових комплексів Києва

— 6 травня 2015 —

З плином часу жити в столиці прагне все більше і більше людей. В якому житловому комплексі краще придбати квартиру?


Звідки в ношеному одязі формальдегід?

— 30 квітня 2015 —

Насамперед нагадаємо, звідки беруть одяг для секонд-хенду. Б/в одяг збирається за кордоном, переважно в країнах Західної Європи і США, у пунктах прийому при церквах.


Ловимо креветок ... у магазині

— 16 квітня 2015 —

Свіжі креветки - нечастий гість на наших прилавках. Зате варіантів покупки морожених креветок більш, ніж досить. Великі й маленькі, сирі й варені, в упаковці і на вагу... Як вибрати найкращі креветки?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...