Куточок споживача

Яку ванну краще вибрати

— 26 лютого 2014 —

Людина, що сказала фразу: «Ранок починається з кави», - напевно забула, що ранок починається не з кави, а з походу у ванну кімнату. Точно так само і вечір складно уявити без відвідування цієї обителі чистоти - завжди приємно прийняти після важкого робочого дня ванну, найкраще з піною, а після цього випити чашку чаю і відправитися спати.


Знайомі усім гливи

— 5 лютого 2014 —

Гливи похвастатися вражаючими кілокалоріями не можуть. У природі вони ростуть на корі дерев, живлячись соком, а в штучних умовах взагалі задовольняються тирсою.


Плавлений сир. Перевірка «Дружби»

— 29 січня 2014 —

Український центр споживчих експертиз "Тест" у грудні минулого року досліджував зразки плавлених сирків українських  виробників.


Як вибрати сковороду-гриль?

— 22 січня 2014 —

Сковорода-гриль - «дочка» звичайної сковорідки і духової шафи. Тому, взявши від «батьків» тільки краще, вона вдало сполучила у своєму компактному корпусі можливість приготувати продукти над розпеченою поверхнею, не зіпсувавши смаку, і скоротити витрачений на готування їжі час.


Що таке тажин і що з нього їдять

— 8 січня 2014 —

Тажин - північноафриканська посудина, а також сама страва (будь-яка), котра у ньому готується.


Гамбургер і його родичі

— 25 грудня 2013 —

Серед усіх теорій походження гамбургера найбільшою популярністю користується історія про американця Луї Лассена, який запатентував 27 липня 1900 року перший закритий сендвіч з гарячою м'ясною котлетою і листком салату, приправлений соусом. 


З чого роблять штучні ялинки

— 18 грудня 2013 —

Один з головних плюсів штучного дерева - це відсутність голок на підлозі. Ялинка не буде обсипатися, а значить час для прибирання після новорічних свят скоротиться. 


Італійські експерти протестували батарейки та зарядні пристрої відомих марок

— 11 грудня 2013 —

Пульти дистанційного керування, радіобудильники, бездротові телефони є лише невеликою часткою з великої кількості приладів повсякденного застосування, де для живлення використовуються батарейки.


Як вибрати дезодорант

— 4 грудня 2013 —

Чому ми потіємо? Робота потових залоз говорить про обмін речовин у нашому організмі. На нашому тілі знаходиться близько трьох мільйонів потових залоз, що охороняють нас від перегріву та не тільки - частина шлаків, що накопичилася в організмі, теж виходить через піт. Людина потіє не тільки коли їй пекуче, але і якщо вона нервує або у неї є порушення обміну речовин. Багато в чому запах поту залежить від того, як людина харчується, як часто вона миється та виконує інші гігієнічні процедури.


Як позбутися пластикових пакетів

— 27 листопада 2013 —

У ЄС хочуть обмежити використання пластикових пакетів, посилаючись на те, що пластик, час розкладання якого становить кілька сотень років, завдає шкоди екології. Як це можна зробити?


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...