Куточок споживача

Коли нітрати зашкалюють

— 30 травня 2013 —

Народ так залякали шкідливістю нітратів, що навіть віршик ходить: «Вибираючи редьку й томати, довго чоло в сумніві не три ти, однаково підступні нітрати неминуче перейдуть в нітрити». Саме останні є шкідливими для нашого здоров'я. Так що ж тепер, зовсім овочі не їсти?


Увага, рання полуниця

— 23 травня 2013 —

Рання полуниця небезпечна, попереджає Smachno.ua, особливо у великих кількостях. 


Як вибирати та зберігати спеції

— 23 травня 2013 —

У всіх господарок на кухні зберігається купа пакетиків зі спеціями. Видання «Сьогодні» з'ясувало, як вибирати та зберігати найбільш пряні з них, а допомогли в цьому Ігор Міхно, бренд-менеджер торговельної марки з виробництва спецій, і Людмила Ратищева, керівник лабораторії при виробництві спецій.


10 продуктів харчування, які найчастіше підробляють

— 16 травня 2013 —

Кулінарний портал Кedem.ru склав список продуктів харчування, при виборі яких варто проявляти особливу уважність, оскільки їх найчастіше підробляють. У список увійшли не тільки популярні продукти щоденного раціону, але й дорогі делікатеси.


Як вибрати якісне морозиво

— 30 квітня 2013 —

Морозиво люблять всі, однак дітям варто починати даватися його з 3-х років, а людям з надлишковою вагою краще від цих ласощів зовсім відмовитися.


Як вибрати водорозчинний стабілізатор для машинної вишивки

— 25 квітня 2013 —

Water Soluable,  Wash-Away Stabilizers, WS, Water-soluble film. Всі ці назви говорять про те, що ви бачите представника сімейства  водорозчинних.


Як правильно вибирати курятину

— 11 квітня 2013 —

У "правильної" курки повинен бути жовтий жир і маленький строк придатності.


Ковбасні міфи

— 4 квітня 2013 —

Починаючи з 2005 року Незалежний центр експертиз "Тест" провів 9 комплексних тестувань ковбас вітчизняного виробництва. Часту перевірку цієї продуктової галузі фахівці пояснюють, у першу чергу, сумнівною якістю українських напівфабрикатів і небажанням виробників що-небудь змінювати.


З чого роблять шкіряні речі?

— 28 березня 2013 —

Натуральна шкіра розрізняється за основними ознаками: типом вихідної сировини, призначенням, способами обробки та фарбування, за способом дублення.


Із чого роблять желатин

— 27 березня 2013 —

Господарки часто задаються питанням, із чого роблять желатин, що використовується при готуванні багатьох страв. Відповідь декого просто ошелешить: з кісток, шкір і сухожиль.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...