Куточок споживача

З чого роблять натуральні мочалки

— 14 серпня 2013 —

В останні роки мочалки з натуральних матеріалів стали неймовірно популярними. Це обумовлено прагненням людей вести здоровий спосіб життя і використовувати за можливістю натуральні товари і продукти.


Як підібрати намордник собаці

— 14 серпня 2013 —

Будь-який собака повинен мати (і носити) намордник, особливо собаки вагою більше 15 кг. Від хазяїна собаки сміливо можуть вимагати надягнути на свого пса намордник при вигулі в парку, на тренувальній площадці,  у громадському транспорті, словом, де завгодно. Цей аксесуар необхідний також для візитів до ветеринара або перукаря.


Як нас обманюють етикетки

— 25 липня 2013 —

«Зерновий», «Не містить холестерину», «Багате джерело клітковини» - Агентство з захисту прав споживачів США обнародувало список найбільш волаючих етикеток-обманок на продуктах, пише оглядач видання jv.ru.


Усе, що потрібно знати про чай

— 17 липня 2013 —

Як вибрати чай? Які корисні властивості чаїв і які сорти чаю підходять при підвищеному тиску, а які допомагають худнути? Чому не варто пити чаї з молоком, як англійці? Де купувати чай, щоб не проколотися з якістю? Говорять експерти.


На що звернути увагу при виборі дитячої коляски

— 10 липня 2013 —

При придбанні будь-якої дитячої коляски, нової або такої, що вже була у використанні, необхідно чітко відповісти собі на наступні питання.


Вибираємо соковижималку

— 3 липня 2013 —

Зараз магазини електроніки пропонують десятки найменувань соковижималок. Але не завжди даються чіткі роз'яснення про цей товар, а саме яка й навіщо. Між ними існують і конкретні розходження.


Найбільш шкідливі побутові прилади

— 26 червня 2013 —

Учені усього світу багато років працюють над визначенням, як же впливають на людину електромагнітні випромінювання, які випромінюють побутові прилади.


Як вибрати кліматичну техніку для боротьби зі спекою вдома

— 19 червня 2013 —

Найбільш економічним варіантом устаткування, що дозволить позбавити квартиру від спеки, є вентилятори.


Буженина з підступом

— 12 червня 2013 —

Центр незалежних експертиз "Тест" досліджував 8 популярних вітчизняних марок буженини: три з них одержали оцінку "відмінно", а інші - провалилися за рядом фізико-хімічних показників.


Сонцезахисні окуляри: як правильно вибрати

— 5 червня 2013 —

Сонцезахисні окуляри - це не просто модний аксесуар, але й необхідність, особливо влітку, у період найбільшої сонячної активності.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...