Куточок споживача

Вибираємо обробну дошку

— 2 жовтня 2014 —

Ідеальної обробної дошки в принципі не існує. Тому більшість сучасних господарок воліють мати на кухні кілька різних обробних дощок. У середньому на вашій кухні має бути від 4 до 6 обробних дощок, і нехай кожна з них буде призначена для певного виду продуктів:  для сирого м'яса, риби, овочів і фруктів, хліба й сиру, варених або копчених ковбасних виробів.


Що потрібно знати, купуючи новий холодильник

— 18 вересня 2014 —

Перше, що необхідно зробити – це видалити з холодильної та морозильної камер приладу всі непотрібні для експлуатації предмети. А такі предмети обов'язково є в будь-якому новому холодильнику. Ними є всілякі пакувальні матеріали: пінопластові розпірки, прокладки з якого-небудь виду плівки та інше. Видаляємо!


Як вибрати душову кабіну

— 11 вересня 2014 —

Є люди, які не люблять приймати ванну, а віддають перевагу освіжаючому душу зранку і розслаблюючому душу перед тим, як заплигнути в ліжко. Душова кабіна для них - оптимальний варіант. І таких людей досить багато - як альтернатива ванни, цей пристрій стає усе популярнішим у наші дні.


Як вибрати гарну каву і не помилитися

— 1 вересня 2014 —

Смак приготовленої кави залежить від багатьох складових, але в першу чергу на нього впливає якість кавових зерен. Існує три основних сорти кави: арабіка, робуста і ліберика, вони істотно відрізняються за хімічним складом, формою, кольором і смаком.


Як вибрати ідеальний рушник

— 21 серпня 2014 —

Час обновити рушники, як пляжні, так і на щоденні, адже у спеку душ ми приймаємо куди частіше. «Сьогодні» з'ясувала, як правильно їх вибрати. До речі, на прилавках зараз імпортних рушників куди більше, ніж вітчизняних.


Водостійкий ламінат для кухні та ванної - існує чи ні?

— 21 серпня 2014 —

Що ми маємо на увазі під водостійким ламінатом? Якщо на підлогу розлити відро води, то з ним нічого не трапиться. Чи буває таке? Однозначно, ні.


Поради з вибору офісних меблів

— 20 серпня 2014 —

Так само, як театр починається з вішалки, будь-який офіс починається з гідних меблів. Насправді офісні меблі - це перше, на що звертає увагу кожний відвідувач. Адже якість предметів інтер'єру, їхній стиль може розповісти про власника компанії і його стан справ набагато більше, ніж він сам. І ця обставина змушує приділяти особливу увагу оформленню приміщення і його обстановці. 


10 частих питань, які виникають при покупці кухні

— 26 травня 2014 —

Щоб зробити правильний вибір і придбати кухню «на століття», необхідно заздалегідь продумати всі нюанси. Які питання можуть виникнути при покупці кухні, з'ясувало видання «4Living».


Як вибрати сонцезахисні окуляри

— 26 травня 2014 —

Природний захист ока забезпечує пігмент меланін, кількість якого в очах з віком зменшується. Тому інтенсивний вплив сонячного випромінювання на очі може привести до проблем і викликати такі захворювання очей, як центральна дегенерація або катаракта.


Вибираємо м'ясо для шашлику

— 14 травня 2014 —

Свинина, напевно, найбільш оптимальний варіант для готування шашлику. Гарними будуть м'якоть окосту, корейка, поперекова частина та шия. Пісне м'ясо ніяк не підходять для готування шашлику. Найбільш «правильним» буде саме те, на якому є жирок у пропорції шар жиру - чотири частини м'яса. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...