Куточок споживача

Купуємо праску з парогенератором

— 9 жовтня 2014 —

Практично будь-яка сучасна праска є паровою, за рідкісним винятком, наприклад моделі дорожніх прасок. Пара від нагрітої води подається на тканину через отвори, які можуть розташовуватися рівномірно по всій поверхні підошви або тільки на початку підошви, на вістрі.


Вибираємо обробну дошку

— 2 жовтня 2014 —

Ідеальної обробної дошки в принципі не існує. Тому більшість сучасних господарок воліють мати на кухні кілька різних обробних дощок. У середньому на вашій кухні має бути від 4 до 6 обробних дощок, і нехай кожна з них буде призначена для певного виду продуктів:  для сирого м'яса, риби, овочів і фруктів, хліба й сиру, варених або копчених ковбасних виробів.


Що потрібно знати, купуючи новий холодильник

— 18 вересня 2014 —

Перше, що необхідно зробити – це видалити з холодильної та морозильної камер приладу всі непотрібні для експлуатації предмети. А такі предмети обов'язково є в будь-якому новому холодильнику. Ними є всілякі пакувальні матеріали: пінопластові розпірки, прокладки з якого-небудь виду плівки та інше. Видаляємо!


Як вибрати душову кабіну

— 11 вересня 2014 —

Є люди, які не люблять приймати ванну, а віддають перевагу освіжаючому душу зранку і розслаблюючому душу перед тим, як заплигнути в ліжко. Душова кабіна для них - оптимальний варіант. І таких людей досить багато - як альтернатива ванни, цей пристрій стає усе популярнішим у наші дні.


Як вибрати гарну каву і не помилитися

— 1 вересня 2014 —

Смак приготовленої кави залежить від багатьох складових, але в першу чергу на нього впливає якість кавових зерен. Існує три основних сорти кави: арабіка, робуста і ліберика, вони істотно відрізняються за хімічним складом, формою, кольором і смаком.


Як вибрати ідеальний рушник

— 21 серпня 2014 —

Час обновити рушники, як пляжні, так і на щоденні, адже у спеку душ ми приймаємо куди частіше. «Сьогодні» з'ясувала, як правильно їх вибрати. До речі, на прилавках зараз імпортних рушників куди більше, ніж вітчизняних.


Водостійкий ламінат для кухні та ванної - існує чи ні?

— 21 серпня 2014 —

Що ми маємо на увазі під водостійким ламінатом? Якщо на підлогу розлити відро води, то з ним нічого не трапиться. Чи буває таке? Однозначно, ні.


Поради з вибору офісних меблів

— 20 серпня 2014 —

Так само, як театр починається з вішалки, будь-який офіс починається з гідних меблів. Насправді офісні меблі - це перше, на що звертає увагу кожний відвідувач. Адже якість предметів інтер'єру, їхній стиль може розповісти про власника компанії і його стан справ набагато більше, ніж він сам. І ця обставина змушує приділяти особливу увагу оформленню приміщення і його обстановці. 


10 частих питань, які виникають при покупці кухні

— 26 травня 2014 —

Щоб зробити правильний вибір і придбати кухню «на століття», необхідно заздалегідь продумати всі нюанси. Які питання можуть виникнути при покупці кухні, з'ясувало видання «4Living».


Як вибрати сонцезахисні окуляри

— 26 травня 2014 —

Природний захист ока забезпечує пігмент меланін, кількість якого в очах з віком зменшується. Тому інтенсивний вплив сонячного випромінювання на очі може привести до проблем і викликати такі захворювання очей, як центральна дегенерація або катаракта.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...