Куточок споживача

Вибираємо м'ясо для шашлику

— 14 травня 2014 —

Свинина, напевно, найбільш оптимальний варіант для готування шашлику. Гарними будуть м'якоть окосту, корейка, поперекова частина та шия. Пісне м'ясо ніяк не підходять для готування шашлику. Найбільш «правильним» буде саме те, на якому є жирок у пропорції шар жиру - чотири частини м'яса. 


Як спробувати керувати нітратами

— 14 травня 2014 —

Нітрати - учасники круговороту азоту, що необхідний для синтезу білків і нуклеїнових кислот. Безнітратних продуктів у природі не існує і присутність нітратів у рослинах є нормальним явищем, однак збільшення їхньої кількості методом добрив є небажаним, тому що вони токсичні для людини.


Вибираємо трубопровід: з металу або з пластику?

— 28 квітня 2014 —

У дуже старі добрі радянські часи, основним матеріалом для виготовлення водопровідних труб був чавун, але через такі свої недоліки, як крихкість, громіздкість, труднощі в монтажі та ін. він уступив лаври першості сталі, зберігши за собою допоміжні ролі.


Як вибрати культиватор для дачі

— 28 квітня 2014 —

Проаналізуємо існуючі типи культиваторів з погляду найбільш вигідного їхнього застосування.


Екологічні міфи: берегти воду нема сенсу, а економічні лампочки шкодять планеті

— 28 квітня 2014 —

Екологія сьогодні - тренд. Ми намагаємося жити екологічно, купувати тільки «етичний до природи товар» (що не тестувався на тваринах, при виробництві якого не наносилася втрата природі), сортувати сміття, заощаджувати воду й електроенергію, користуватися екологічною побутовою хімією.


Як перевірити пральну машину при покупці або доставці

— 2 квітня 2014 —

Для того, щоб перевірити працездатність пральної машини необхідно провести спеціальне підключення до системи водопостачання. А також до системи водовідведення. Як ви розумієте, подібний процес є неможливим у магазині. Але потрібно ж із чогось почати?


Як вибрати меблі, що не будуть вас труїти

— 26 березня 2014 —

Натуральним матеріалам замість отрутного ДСП рекомендує віддати перевагу видання «Сьогодні.ua».


Як вибрати подушку: дивіться, мацайте та нюхайте

— 19 березня 2014 —

Побачена уві сні подушка обіцяє відпочинок і насолоду, говорять "сонники". Але в повсякденному житті саме подушка стає причиною того, що ми не висинаємося. "Донбас" зібрав інформацію про правильні подушки.


Увага, вологі серветки

— 12 березня 2014 —

Минулого тижня ЗМІ обійшла новина: вологі серветки можуть викликати алергійну реакцію. Випадки зареєстровані в усьому світі.


Як перевірити холодильник при покупці

— 5 березня 2014 —

Найчастіше перевірити холодильник у момент покупки не має можливості через те, що на вітрині ви будете бачити тільки зразок, а ваш холодильник будуть доставляти зі складу, повідомляє techseller.ru. Таким чином, побачите ви його тільки в момент доставки. Головне - не поспішайте розписуватися в бланку, який вам будуть підсовувати представники магазина.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...