Куточок споживача

Ловимо креветок ... у магазині

— 16 квітня 2015 —

Свіжі креветки - нечастий гість на наших прилавках. Зате варіантів покупки морожених креветок більш, ніж досить. Великі й маленькі, сирі й варені, в упаковці і на вагу... Як вибрати найкращі креветки?


Що таке пелети

— 9 квітня 2015 —

Пелети (паливні гранули) - екологічно чисте паливо, яке активно використовується для одержання теплової енергії, під час спалювання його у твердопаливних котлах. Деревні паливні гранули належать до поновлюваних джерел енергії, їх виробляють методом пресування відходів деревообробки.


Як не перетворити свою квартиру на «оселю-вбивцю» у ході модного ремонту

— 30 березня 2015 —

На капітальні ремонти своїх квартир не шкодують ні сил, ні засобів, але не завжди ці вкладення приносять користь і закінчуються благополучно. Духота, цвіль або грибок на стінах, неприємні запахи та хімічні домішки в повітрі - ось неповний перелік неприємностей, які з'являються у квартирі після поганого "євроремонту". Мешканці при цьому отримують поганий сон, алергію, хронічну утому й застуди, що не припиняються. Хвороби житла і нездужання мешканців взаємозалежні, розповідає "Московський комсомолець".


Свіжа риба: подивися в очі, а потім купуй

— 5 березня 2015 —

Яку рибу купувати - морожену або охолоджену? Однозначної відповіді на дане питання немає. Але можна із упевненістю стверджувати: в охолодженій рибі вітамінів і корисних речовин міститься набагато більше, ніж у мороженій.


Учений доводить марність ГМО-рослин

— 25 лютого 2015 —

Борці з генно-модифікованими продуктами одержали ще один, прямо скажемо, несподіваний аргумент. Поки прихильники та ентузіасти сперечаються про шкоду ГМО, російський учений заявляє, що безглуздим є саме створення трансгенних рослин.


Як правильно вибирати банани

— 19 лютого 2015 —

Усього існує більше 60 видів бананів, однак до нас потрапляють далеко не всі, багато сортів просто не переносять тривалого транспортування.


Купуючи перший велосипед

— 13 лютого 2015 —

Будьте готові до того, що в магазині продавці обов'язково зададуть вам кілька стандартних питань. Далі мова йтиме про велосипеди середнього цінового сегмента.


«Макдоналдс» розкрив таємницю своєї картоплі-фрі

— 5 лютого 2015 —

Мережа «Макдоналдс» додає у свою картоплю-фрі покрашувачі та стабілізатори кольору, пише The Daily Mirror. Процес готування страви категорії «фастфуд» показаний в американському телешоу «Руйнівники міфів» («Mythbusters») на телеканалі Discovery.


Як урятувати мобільний телефон, що викупався?

— 2 лютого 2015 —

Якщо ваш телефон випав з кишені і потрапив в унітаз або вимокнув разом з вами під дощем, йому загрожує серйозна небезпека.


Вибираємо фен для волосся

— 21 січня 2015 —

Багато стилістів стверджує, що імідж людини починає формуватися з її зачіски. За якісну й актуальну стрижку, як правило, відповідають салони краси, а от укладання волосся багато хто, у зв’язку з дефіцитом часу, робить власними руками. За допомогою гребінців і фена. Цей звичний побутовий прилад дозволяє швидко і, при наявності деяких функцій, зручно та безпечно висушити й укласти найбільш проблемне волосся в приємну зачіску.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...