Настойка з кісточок і шкірки грейпфрута: цілющі властивості

6 лютого 2021

Фрукт настійно рекомендують уживати тим, хто втратив апетит. З’їдений за 20 хвилин до їжі, фрукт забезпечує гарний апетит, у якості засобу збудливого апетит, стимулює травлення. Сік і м’якоть фрукта благотворно позначаються на шлунково-кишковому тракті, і допомагають при не запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Крім соку й м’якоті, використовують і цедру фрукта як засоби від печії, болів у шлунку. Цедру необхідно натерти на тертці, потім ретельно висушити й приймати по одній чайній ложці в день, повільно розжовуючи й ковтаючи. Корисні властивості грейпфрута допомагають при серцево-судинних захворюваннях, при цьому рекомендують регулярно з’їдати 1 грейпфрут середніх розмірів у день. Речовини, що містяться в м’якоті й сокові фрукта, знижують рівень холестерину в крові. Щоб провести профілактику серцевих захворювань, рекомендують з’їдати фрукт на сніданок кілька разів у тиждень. Для профілактики серцевих захворювань необхідно вживати в їжу не тільки сік, але й м’якоть, тому що в ній утримується клітковина. 

НАСТОЙКА НАСІННЯ І ШКІРКИ ГРЕЙПФРУТА

Ця настойка насіння і шкірки грейпфрута, на відміну від інших цитрусових, містить особливі гіркоти. Ці гіркоти, поряд з ефірними оліями, є кращими природними антибіотиками. Вони рятують нас від сотень паразитів і патогенної мікрофлори, а найголовніше - від грибкових захворювань у кишечнику. 

Як приготувати настойку?  Просто не треба викидати кісточки й шкірку від грейпфрута, зібрати все. Шкірку дрібно-дрібно посікти. Усе укласти щільно в банку й залити горілкою. Настоювати 10 днів і більш. 

Уживати настойку по 1 ч. л. звичайно два рази в день до їжі. Смак дуже приємний, вам повинно сподобатися. І дітям можна давати, особливо при такому важкому захворюванні як кандидоз, стоматити. При жіночих захворюваннях, пов’язаних із грибком. 

Є рецепт для зовнішнього застосування. Використовуємо те ж саме, але заливаємо не горілкою, а рослинною олією. Настоювати на олії не менше місяця в темному місці. 

Використовуємо настій на олії при зовнішніх грибкових захворюваннях, на ступнях ніг, на нігтях. Якщо на нігтях, то вмочають марлю й нею обмотують палець, а зверху чимсь прикривають, щоб олія не розтікалася. І на ніч. За один раз не допоможе, треба місяць і більш прикладати. Проте, гарні результати є.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2056 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс