Як прискорити обмін речовин

1 серпня 2012

Хто може задатися питанням про те, як прискорити обмін речовин? Швидше за все, люди, які хочуть позбутися від зайвих кілограмів. Дійсно, найчастіше проблема з вагою може бути обумовлена саме вповільненим метаболізмом. У цьому випадку сподіватися на суворі дієти не варто - вони можуть привести до того, що обмін речовин зовсім порушиться! Що може бути гірше: будь-який, навіть найбільш дієтичний продукт, відразу відкладається в жир! А от прискорення обміну речовин у будь-якому разі не зашкодить навіть струнким людям. Тим більше, що для того, щоб зробити це, не потрібно прикладати нелюдських зусиль! Доказом тому служить інформація, наведена нижче.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ?

Насамперед, скорегувати режим харчування. Прийомів їжі на добу повинно бути мінімум п'ять. Однак, безумовно, їсти в усі ці прийоми їжі потрібно небагато. Одним словом, часто, але дрібно. Недарма така система харчування лежить в основі більшості дієт. Сніданок в обов'язковому порядку повинен бути щільним і щоденним - він «розганяє» метаболізм.

Зайнятися спортом. Спорт дуже ефективний для прискорення метаболізму. Будь-який вид фізичної активності допоможе вирішити питання про те, як прискорити обмін речовин. Найкраще, безумовно, віддати перевагу активним видам спорту - їзді на велосипеді, бігу. Але навіть якщо просто взяти за правило завжди підніматися сходами пішки, метаболізм прискориться. До речі, вечірні заняття спортом здатні навіть змусити організм спалювати зайве під час сну!

Нарощувати м'язову масу. М'язам потрібно більше калорій, ніж жиру. Це говорить про те, що чим більше у людини м'язової маси, тим більше вона спалює енергії за день. Причому зовсім неважливо - чи зайнята людина фізичною працею або просто валяється на дивані!

Пройти сеанс масажу. Дійсно, медяний або вакуумний масаж спрямовані на прискорення метаболізму в клітинах шкіри. Але така процедура як масаж сприяє і прискоренню метаболізму в організмі в цілому!

Регулярно відвідувати сауну. Користь таких процедур, схоже, не потрібно пояснювати нікому. Серцебиття прискорюється, шлаки разом з потом виходять з організму - все це сприяє прискоренню метаболізму.

Займатися ароматерапією. Один з позитивних ефектів ароматерапії - прискорення обміну речовин. Головне - правильно підібрати ефірні олії.

Добре висипатися. Сон повинен бути тривалим і глибоким. Тільки так клітини мозку будуть мати можливість ефективно обновлюватися. А таке відновлення вкупі з виробленням гормону росту сприяють прискоренню метаболізму.

Частіше бувати на сонці. Ні для кого не секрет, що сонячне світло прискорює метаболізм! Вся справа в тому, що він допомагає синтезу чудового вітаміну D, що піднімає настрій і сприяє нормалізації та навіть прискоренню метаболізму!

Дихати глибоко. Глибоке дихання, що наповнює киснем кожну клітинку організму, дуже допомагає в прискоренні обміну речовин.

Вести активне статеве життя. Заняття любов'ю були задумані природою не тільки для продовження роду: харчування тканин кров'ю посилюється, тим самим сприяючи прискоренню метаболізму.

ЩО ПОТРІБНО ЇСТИ ТА ПИТИ?

Які продукти прискорюють обмін речовин? Чи існують такі? Безумовно! Ось деякі з них:

Яблучний оцет. Весь секрет цього продукту - у мінеральних речовинах, що містяться у ньому. У першу чергу мова йде про калій, що просто необхідний організму для багатьох найважливіших процесів. Яблучний оцет сприяє не тільки метаболізму, але і катаболізму - спалюванню жирів! Пити літрами їдкий яблучний оцет, звичайно ж, не варто! Але ось столова ложка цього продукту, розчинена в склянці води, з ранку прийдеться саме до речі! Лише людям, що мають певні проблеми зі шлунком краще відмовитися від такого напою.

Риба та риб'ячий жир. Вся справа в омега-3 жирних кислотах - вони регулюють (знижують) у людському організмі рівень лептину. Саме ця речовина відповідальна за рішення організму накопичувати або спалювати жир! Чим нижчий рівень лептину - тим скоріше йде обмін речовин.

Білкова їжа. Що можна віднести до цієї категорії продуктів? М'ясо, сир, яйця, сою. Організм, перетравлюючи білок, витрачає багато енергії. А це у свою чергу природно прискорює метаболізм!

Кава, а також зелений чай. Ці напої дійсно сприяють прискоренню метаболізму! Багато хто скептично ставиться до кофеїну, але він прискорює серцебиття, тим самим прискорюючи спалювання калорій. А зелений чай сприяє вивільненню з жирових тканин таких речовин як жирні кислоти.

Чорний і червоний перець. Він також грає свою роль у прискоренні обміну речовин. У ньому міститься капсаїцин, що надає перцю гостроту і прискорює обмін речовин. І в цілому ж будь-яка гостра їжа здатна прискорити метаболізм на 25%!

Грейпфрут. Недарма цей фрукт такий улюблений прихильниками дієт! Швидше за все, при відповіді на питання про те, які продукти прискорюють обмін речовин, багато хто назве у першу чергу саме грейпфрут! Він дійсно стимулює травлення і прискорює метаболізм. А взагалі будь-які фрукти не зашкодять метаболізму. Щонайменше, за рахунок великої кількості вітамінів, що містяться у них.

Лимон. Вода з лимонним соком під час тренувань не тільки освіжить, але і прискорить метаболізм.

Імбир. Гарна новина для всіх аматорів суші - імбир допомагає підвищити швидкість метаболізму! Як, до речі, і водорості, з яких зроблені листи норії для роллів!

Вода. Цей пункт варто було б зробити першим. Рясне питво найзвичайнісінької чистої води - найкращий засіб для прискорення метаболізму.

Безумовно, не варто забувати і про прийом вітамінів. Саме для прискорення метаболізму особливо важливий вітамін В6, а також фолієва кислота і такі мікроелементи як хром, кальцій і йод.

Виконуючи ці, по суті справи, зовсім не складні рекомендації, можна вже зовсім невдовзі виявити, що обмін речовин дійсно прискорився! Свідченням тому стане прекрасне самопочуття, а також помітне зниження ваги!

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 9004 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Краса та здоров'я»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс