Чай з волоського горіха очищує кров

5 червня 2013

Волоський горіх здавна славиться своїми корисними властивостями. Примітно, що корисні не тільки самі горіхи, але й листя дерева. А недавні дослідження підтвердили, що чай з листя волоського горіха очищує кров і нормалізує обмін речовин.

Кінець травня-початок червня - краща пора для збору листя волоського горіха, з яких згодом будуть готувати цілющий чай. Цей напій часто рекомендують фітотерапевти - і правильно роблять, - говорять учені, що проаналізували склад такого чаю. Напій здійснює найсприятливіший вплив на безліч функцій, приводячи в норму весь організм. І не дивно, адже мова йде про очищення крові.

Заварювати такий чай просто, - говорять фахівці, але ось перед тим, як зайнятися такою терапією, необхідно відвідати лікаря, щоб дізнатися про своє дозування, тривалість прийому та інші деталі курсу. Зазвичай чай з листя волоського горіха приймають десять днів, але можуть бути й інші показання. 

Втім, у будь-якому разі все досить просто, так що поки лікар шукає складну обробку гнучких ендоскопів, пацієнт може насолоджуватися життям, поправляючи своє здоров'я.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 7308 Подобається: 1 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс