Дві найпоширеніші проблеми пластикових вікон і способи їхнього рішення

27 березня 2013

.

КОНДЕНСАТ

Це розповсюджена проблема, котра виникає через порушення повітрообміну. Власне, наявність конденсату - це норма, головне, щоб його було небагато біля основи вікна. Якщо запотівання відбувається по всій площі склопакета, значить, у приміщенні підвищена вологість або велика різниця температур зовні та всередині приміщення.

Найпростіше та дешеве рішення - періодичне провітрювання: 4 рази на день по 15 хвилин. Більш дороге - встановлення вікон з вентиляційними клапанами, що забезпечують вентиляцію при закритих вікнах. Третій варіант - установлення системи, що вентилює, у самому приміщенні.

Для зменшення конденсату регулювати надходження повітря можна за допомогою запірної цапфи. Її можна встановити навіть у вікнах економ-класу, вона має три режими регулювання: літо, зима та весна - осінь. Залежно від притискання пристрою, ущільнювальна гумка більше або менше прилягає до вікна, забезпечуючи надходження повітря. Варто пам'ятати, що, якщо залишити взимку запірну цапфу в літньому режимі, вікно може промерзнути.

ЦВІЛЬ

Може виникнути через неправильну обробку укосів. Вони можуть бути оштукатуреними, обробленими гіпсокартоном або пластиком.

Якщо говорити про оштукатурені укоси, то у них більше недоліків, ніж достоїнств. Рано або пізно штукатурка починає розтріскуватися, втрачає колір і може «відійти» від стіни. У них не передбачена необхідна теплоізоляція, що при найменшому переохолодженні викликає виникнення конденсату й появу грибка, цвілі. Укоси з гіпсокартону є більш довговічними. При утепленні мінеральною ватою мають гарні теплоізоляційні властивості. Однак гіпсокартон боїться вологи, тому гарної гідроізоляції ви не отримаєте. Робити такі укоси можна тільки в приміщеннях з постійним і незначним рівнем вологості. Гіпсокартонні укоси вимагають ґрунтовки та фарбування.

Найбільш універсальний вид укосів - пластикові. Монтуються швидко, практичні, легко миються, не вимагають фарбування та спеціального догляду. Зазвичай в таких конструкціях використовується мінеральна вата, що надає укосу термо - і гідроізоляцію, що запобіжить втраті тепла та запотіванню вікон.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 6678 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Ваш дім»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс