Кращий продукт для очищення печінки й крові

4 вересня 2021

Багато фармацевтичних компаній змогли переконати спортсменів у необхідності вживання допінгу (синтезованих хімічних препаратів) для досягнення успіхів у спорті. Таким чином, більшість спортсменів стали заручниками маркетингу й забули про те, що відмінним допінгом є натуральні продукти харчування.

БУРЯК – НАТУРАЛЬНИЙ ДОПІНГ

Інформація про те, що звичайний буряк є натуральним допінгом, з’явилася зовсім недавно й не одержала широкого поширення в суспільстві.

Проте при вживанні 70 мл бурякового соку професійним нирцям вдається довше затримувати подих (у середньому на 0,5 хвилини). Велосипедисти відзначають, що вживаючи буряковий сік і вдихаючи меншу кількість кисню, вдалося на 20% збільшити час педалювання.

Доведене, що для одержання гарних результатів у спорті достатньо випивати пів чашки соку буряка за 2-3 години до змагань. Аналогічний ефект буде отриманий, якщо просто з’їсти один буряк. Був проведений один цікавий експеримент – жінкам і чоловікам, які робили забіг кросом на 5 км, запропонували з’їсти печений буряк (півтори чашки за 75 хвилин до початку змагань) і спортсменам удалося показати кращі результати, затративши при цьому мінімум зусиль.

Буряк корисно вживати не тільки спортсменам, але й усім, кому потрібна м’язова сила й додатковий запас енергії. Згідно «доктрині посібника», буряк позитивно впливає на кров і кровоносну систему в цілому.

Буряк – це відмінний серцево-судинний тонік, оскільки сприяє розширенню судин, нормалізації рівня холестерину й зниженню рівня триглицеридів. Цей овоч нормалізує артеріальний тиск, надає судинам еластичність і перешкоджає варикозному розширенню вен.

Буряк – це натуральна «віагра», оскільки в її складі містяться натуральні нітрати, що розширюють артерії. Тому вживаючи цей овоч, успіх буде гарантований не тільки на спортивному майданчику, але й у спальні. Буряк також стимулює продукцію полових гормонів за рахунок наявності в його складі значної кількості бору.

Завдяки тому, що овоч позитивно впливає на артерії, розширюючи їх, а також поліпшує кровоток у мозку, вдається запобігти слабоумству в похилому віці. Холін, який міститься в бурякові, формує в мозку спеціальні з’єднання, відповідальні за збереження пам’яті.

Буряк має відмінні антимікробні властивості й про цей не складно догадатися, адже сама природа надійно захистила цей овоч від комах, що живуть у землі, які не проти поласувати солодким коренеплодом. Цей червоний овоч загальмовує синтез ентеротоксинів стафілокока А и В групи, знижує ризик заразитися вірусом А групи й вірусом Ебштейн-Барра.

Буряк украй корисний для вагітних жінок і сприяє правильному розвитку плода, за рахунок природної фолієвої кислоти та заліза, що входять до його складу.

Слід зазначити, що в бурякові і його зелені міститься значна кількість вітаміну С и інших живильних речовин, активність яких суттєво відрізняється від аскорбінової кислоти синтетичного виробництва.

Буряк відмінно очищає кров і печінку від токсинів. Уживаючи в їжу даний коренеплід, вдається ефективно боротися навіть із раковими захворюваннями. Навіть в 50-х роках минулого століття відомий угорський учений Alexander Ferenczi рекомендував хворим раком випивати щодня літр соку буряка протягом 2-3 місяців, що в підсумку дало відмінні результати. Також відомий випадок, коли лейкозом занедужав Andrew W. Saul – викладач в одному з університетів Нью-Йорка й завдяки своїй дружині, що змушувала його щодня пити буряковий сік, він зміг здолати недугу.

Увага! Буряк має настільки сильні детокс-властивості, тому при значній зашлакованості організму нерідко виникає зворотний ефект, так звана «криза очищення», що проявляється ознаками інтоксикації.

Коренеплід містить цукри й оксалати, тому тим, хто бореться із зайвою вагою, рекомендується вживати тільки бурякову зелень, а не самі плоди. А тим, хто дотримується низкооксалатной дієти краще зовсім не вживати в їжу даний овоч.

Щоб максимально безпечно очистити організм від токсинів, буряковий сік слід уживати разом з іншими овочами. Приміром, відмінний цілющий коктейль вийде з одного червоного плода середнього розміру й свіжої зелені.

Класичний рецепт бурякового соку:

- половина плода із зеленню;

- морква (3 штуки);

- петрушка або кінза.

Плід краще варити не більше 15 хвилин, саме так він збереже свої корисні властивості. Бурякову зелень можна потушкувати, як і шпинат.

Для тих, чий організм негативно реагує на буряк, існують і інші продукти, що збагачені натуральними нітратами й володіють властивостями, подібними до буряка. Приміром, можна вживати в їжу ревінь, руколу, базилік, кінзу, шпинат і листовий буряк.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2056 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс