Чорна маска для обличчя
Один з найефективніших засобів, що використовуються для догляду за шкірою обличчя, додання шкірі здорового природного сяйва і відновлення тонусу, є маски. Поговоримо про чорну маску.
Існує два види чорних масок, і вони виконують на шкіру досить ефективну дію.
Отже, перший вид чорної маски, основою якої є активоване вугілля і бурі морські водорості.
Завдяки цим компонентам така чорна маска для обличчя прекрасно адсорбує бруд і надлишки шкірного жиру. Чорна маска для обличчя рекомендується для догляду за проблемною пористою шкірою. Вона чудово насичує шкіру необхідними мінералами і мікроелементами, знімає набряклість і подразнення, звужує пори. Така маска підходить не тільки для жіночої половини, але й для чоловіків є ідеальним варіантом для догляду за шкірою обличчя.
Другий вид чорної маски - маска на основі чорної глини. Як відомо глина - це природний натуральний матеріал з унікальними властивостями, у складі якого є величезна кількість органічних і неорганічних речовин. Чорна ж глина має широкий спектр бактерицидних, протизапальних, живильних властивостей, крім того регенерує, очищає і відновлює шкіру. Вона благотворно впливає на живлення і кровообіг шкіри, нормалізує роботу сальних і потових залоз, багата кварцом, магнієм, калієм.
Такі маски на основі чорної глини, або ж чорну маску з додаванням різних компонентів використовують для будь-якого типу шкіри.
Так, для застосування масок для сухої схильної до подразнення шкіри глину варто розвести йогуртом, сметаною, молоком або ж змішати з жовтком. Гарний зволожуючий ефект для сухої шкіри дає маска з додаванням кількох крапель натуральної олії (наприклад жожоба).
Розводити чорну глину соком лимона або ж лайма потрібно для проблемної пористої шкіри, а попередньо приготовлений настій лікарських трав (м'ята, череда, липа, ромашка, календула) використовують для нормальної і комбінованої шкіри обличчя.
Крім цього за допомогою чорної глини можна швидко і якісно позбутися від чорних крапок на обличчі. Необхідно дві ложки чорної глини змішати з ложкою води. Нанести таку маску на обличчя тонким рівним шаром і почекати 10-15 хвилин. А потім вологими подушечками пальців, легкими обережними рухами, що масажують, акуратно скачати глину. Після чого змити прохолодною водою залишки і нанести на обличчя живильний крем.
Тип шкіри впливає і на тривалість часу маски: для сухої шкіри можна залишати маску на п'ять хвилин, для жирної - 15-20 хвилин, ну а для нормального типу шкіри мінімум 10 хвилин. Якщо допустити висихання чорної глиняної маски, то глина попросту буде поглинати вологу зі шкіри, і як наслідок пересушена шкіра вам гарантована.
У літній період до чорної маски на глиняній основі можна додавати м'якоть різноманітних фруктів, а взимку для живлення й очищення підійде кисляк.
Варто сказати, що така чорна маска для обличчя має досить сильний ефект і підходить не всім. Дехто може отримати позитивний очікуваний результат, а інші зароблять жалюгідні наслідки.
Так що перед застосуванням маски варто провести алерготест.
При регулярному використанні такої маски для обличчя ви незабаром переконаєтеся, яке диво творить чорна глина зі шкірою: вона стане ніжною і бархатистою, придбає свіжість і здоровий вигляд.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 7428 |
|
© Газета Домовик 2012-2023