Парадокси літа. Якщо ангіна заявила про себе
Чомусь прийнято вважати, що ангіна - це зимове захворювання. Проте в літній період ангіна зустрічається не рідше. Причин багато та всі вони банальні - перегрілися на сонці, гарненько пропотіли, випили або з'їли холодненького, вийшли з магазина, де працював кондиціонер, на спеку і... горло ще довго буде першити, боліти, вимотуючи кашлем і нагадуючи, що саме влітку потрібно та важливо берегти мигдалини.
Хто сприймає легку стадію ангіни як важке захворювання? Звичайно, ніхто. Злегка почало дерти горло - під язик цукерку з ефірними оліями і повернулися до справ насущних. А пізніше виявилося, що упущений найбільш відповідальний момент, і ангіна, від якої можна було швидко позбутися при правильно призначеному лікуванні, пустила «коріння» і не збирається відступати.
Не упустіть момент початкової стадії захворювання. Почало дерти горло - значить, на мигдалинах з'явилися гнійні нальоти. Для боротьби з ними традиційно використовують: розчин йодованої солі або звичайної солі з декількома краплями йоду, розчин питної соди, розчин спиртової настоянки календули або шавлії, трав'яні відвари, розчин фурациліну та інші. Не менш ефективним є використання спреїв для горла або аптечних аерозолів. Єдина незручність - після їхнього застосування протягом години не можна пити та їхсти. Альтернативою є льодяники або пастилки від болю в горлі, після прийому яких також не можна вживати воду і їжу мінімум годину, щоб плівка ліків обволокла слизову оболонку.
Ангіна вимагає ще й рясного питва. При високій температурі організм втрачає багато рідини, яку потрібно заповнювати. Крім того, при активному прийомі рідини посилюється сечовиділення, швидше виводяться токсини і продукти метаболізму, що отруюють організм.
Чим частіше ви будете робити всі перераховані вище процедури, тим більше шансів позбутися від ангіни в короткий термін. А якщо вони будуть виконуватися в комплексі з правильно підібраними препаратами, тим ці строки будуть більш стислими.
При застудних захворюваннях фахівці рекомендують починати лікування з препаратів рослинного походження, заснованих на натуральних компонентах. До таких належить препарат "Тонзипрет", безпека якого підтверджена рядом досліджень для застосування навіть у маленьких дітей. У його складі: екстракти червоного стручкового перцю, лаконоса і гваякового дерева. Така ефективна комбінація діючих речовин дозволяє ефективно пом'якшити біль у горлі, зменшити набряклість і запалення в області ротоковтки. Унікальним є механізм дії капсаїцину, що входить до складу червоного перцю. При першому контакті капсаїцин підсилює подразнення нервових рецепторів, біль ненадовго посилюється, але при повторному впливі чутливість нервових закінчень зникає, біль припиняється. Саме тому "Тонзипрет" рекомендується повільно розсмоктувати під язиком і застосовувати повторно через невеликий проміжок часу. Екстракт лаконоса сприяє посиленню захисної функції слизової горла, а також дозволяє швидко усунути запальний процес. Крім того, "Тонзипрет" ефективно підвищує імунний захист, що немаловажно з позиції запобігання будь-яких ускладнень.
Так що бережіть себе і не хворійте!
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 7205 |
|
© Газета Домовик 2012-2023