Братки: кілька порад щодо вирощування
Мабуть, усі чудово знають цю рослину. А хто не чув назву, точно бачив на городі в бабусі.
Розмаїтість відтінків братків настільки велика, що сама природа веліла прикрашати ними житло. У природі зустрічаються практично будь-яке забарвлення: від чисто-білого до майже чорного з усілякими відтінками жовтого, синього, червоного. У центрі квітки часто є пляма оригінальної форми та розцвічення. Завдяки цьому з них можна складати які завгодно різні та незвичайні композиції, навіть сполучаючи їх з іншими квітами.
Крім того, у серпні братки саме активно квітують! А якщо їх зараз висадити свіжою розсадою, вони будуть квітувати до перших морозів.
Цю рослину сміливо можна назвати невибагливою. Варто подивитися тільки на ареал її зростання - Східна Європа, Кавказ, Далекий Схід, Скандинавія, Середня й Атлантична Європа, Мала Азія!
Чим більше братки отримують світла та вологи, тим крупніші їхні квітки. Найкраще братки квітують, звичайно, у природних умовах. Їх саджають не тільки на дачах і городах, але й у балконні ящики.
КІЛЬКА ПРАВИЛ ДОГЛЯДУ ЗА НИМИ
Ця рослина невибаглива. Вона буде рости практично в будь-якому місці. Але якщо їй буде темно, квітки будуть дуже дрібними та непоказними. А значить, найкраще тримати рослину на сонці.
Квітка любить вологу. Їй потрібна постійно зволожена земля, але не пріла. Поливайте її через день.
Найкраще рослина буде себе почувати на добре вдобреному ґрунті, що містить азот, калій, фосфор і мікроелементи.
Щоб рослина раптово не припинила цвітіння, видаляйте засохлі квіточки.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3642 |
|
© Газета Домовик 2012-2023