З чого роблять штучні ялинки
Один з головних плюсів штучного дерева - це відсутність голок на підлозі. Ялинка не буде обсипатися, а значить час для прибирання після новорічних свят скоротиться.
Крім того, використовувати штучну ялинку можна багаторазово, це не тільки заощаджує бюджет, але й час, що доводиться витрачати на вибір натурального дерева.
Вибираючи ненатуральну ялину, ви допомагаєте скоротити збиток, нанесений природі незаконними вирубками молодих хвойних дерев. Швидкість зростання у вічнозелених рослин дуже низька - близько 10-20 см на рік, тому посадки нових рослин не поспівають за масштабними вирубками.
Новорічна ялинка з ПВХ (полімерних стрічок).
Найпопулярніший тип ялинки роблять з ПВХ. Якщо оцінювати за ціною і якістю, це ідеальний варіант. До того ж, полімерні стрічки в цих штучних ялинках намотуються на металеві каркаси, що робить їх особливо міцними. Але товари з ПВХ найчастіше підробляють китайські виробники, і, вибравши таку ялину без сертифіката, ми можемо легко потрапити саме на поганий товар.
І отут - увага! Відомо, що полівінілхлорид (ПВХ), з якого найчастіше роблять штучні ялини, виробляється з нафтових ресурсів і обтяжується шкідливими сполуками свинцю. Більше того, при всіх своїх позитивних якостях полівінілхлорид є найнебезпечнішим з усіх типів пластмас, учені стверджують, що при нагріванні з ПВХ виділяється аналог бойового отруйного газу - фосгену.
Литі пластмасові ялини з поліпропілену.
Найдорожча і гарна ялина виготовляється з поліпропілену. Це так звана лита пластмасова ялинка. Ялинки цього типу виливаються з пластмаси в спеціальних формах, голки - з поліпропілену. Це найдорожчі та найбільш якісні ялини на сьогодні. Якщо брати, звичайно ж, європейський товар. Оцінюючи литу ялинку з естетичного боку - вона дійсно буде, як "жива" (на фото зверху).
Штучна ялина з волосіні (монофіламентної нитки).
Це найдешевший тип ялинки, але зовсім не найнекрасивіший, а, навпаки, найбільш "пухнастий". Навпаки, порівнюючи ялину з волосіні та з ПВХ, перша буде виглядати більш природно. Ще ці ялини подобаються багато кому пушистістю. Провівши рукою по голках, ми відчуваємо легке поколювання, зовсім як зі справжньою (на фото нижче).
Вибір "неживої" ялинки залежить від бюджету і смаку. Але у будь-якому разі - вимагайте у продавця сертифікат якості!
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 10218 |
|
© Газета Домовик 2012-2023